Öğretmenler yine TT olmuş

#YÖKSözündeDur2014KPSSyeYetiştir

10 saniyede 50 tweet düşüyor. Atan bidaha atıyor. Facebooktaki İİBF'liler ve 2014 KPSS kasanlar uyusun herşeyin kendiliğinden yoluna gireceğini zannediyorlar.

BlakeGrifin

Site Müdavimi
öğretmenlerin tt olması artık klasikleşti atanamayanlar dendimi akla öğretmenlerden başka kimse gelmiyor demin bir proğramın reklamını gördüm bu hafta ki konumuz atanamayan öğretmenlerin sorunları diyordu programın hepsi atanamayan öğretmenlere ayrılmış... tabi ki kimse boşta kalmasın herkes atansın ama bu konuları ele alırken adaletli olmak lazım sonuçta atanma sorunu olan bir tek öğretmenler değil biz ve bizim gibi başka bölümlerde var onlarında sesleri duyrulmalı...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Başına vurulup ekmeği alınan pasif bir kitle olunmasının yanı sıra, küçük de düşünen ve kendisini PTT ile sınırlayan büyük bir kitle var. 2012/1'de 80'lerle bakanlıklara DSİler'e atandığını görmek için daha kaç kazık yemesi lazım İİBF'nin?

Koskoca sendikaya 1-2 kişi gidebiliyoruz, elinden iphoneları, s4ler'i düşürmeyenler iş kendi fakültesine geldi mi kılını kımıldatmıyor.

Sert yazıyorum kabul ama sinirlenmemek elde değil.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
öğretmenler yine başbakana ulaştı bu sefer şubatta 40bin istiyolar.zıvanadan çıktılar iyice.