önemli

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında ates68 tarafından paylaşıldı.

1. ates68

ates68 Üye

Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar şuan herkes kpss çalışıyor sanırım. diğer bölümlerde bizim gibi. seçimlerden sonra bütün kurumlarda üst düzey değişiklik yapılıyor çalışma bakanlığı dahil olmak üzere. bence herkesin kpss ye odaklandığı ve kurum üst yöneticilerinin değiştiği şu zamanda birlik olup hakkımızı aramalıyız. tamam kpss ye hazırlanalım ama günde yarım saatimizi ayırıp forma girelim ve etkinliklere katılalım. kısa ve öz durumumuzu anlatan mailler atalım. hatta giden yöneticilerin hakkımızı yediğinden bahsedelim. çünkü bunlar birbirine ters kişiler olacaklardır büyük ihtima.

kpsszede ve CANER bunu beğendi.
  2. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    ben de bu konuyla ilgili yazmak için girdim foruma. biliyorsunuz sgk kadro artırımına gidebilecek yegane kurum ve şu günlerde bi hareketlilik var sgk'da. özellikle sgk'ya mail gönderimi yapalım.

kpsszede, esma ve elif-selen-elif bunu beğendi.
  3. elif-selen-elif

elif-selen-elif İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    63
    Hadi yeni arkadaşlar haketmediginiz yerlerde mi calismak emeginizin karsiligi memur mu olmak ? Hadi herkes baslasin maillere

esma ve rngl bunu beğendi.
  4. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Bu sefer aldık aldık erken seçim olabilir ağustosta Cumhurbaşkanlığı seçimi var Başbakan % 90 aday olacak sanırsam bu fırsatı kaçırmamak lazım 1 Adımız var çok şey değişir

esma ve elif-selen-elif bunu beğendi.
  5. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar sizden her gün kafa yormanızı duygularınızı dile getirmenizi de istemiyoruz. metinler de hazır mail adresleri de. sadece kopyala yapıştır yapacaksınız bunu bari yapın.mağdur olan sadece biz değiliz sizde mağdursunuz. ilk başta kendi geleceğinizi düşünün mail atın kendiniz için bari yapın. zaten kendiniz için attığınız mailler herkes adına da olmuş olacak.

elif_glts ve esma bunu beğendi.
  6. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    seyircilere son sitemimi yazıyorum...
    siz olmasanız da biz burada bu işin ciddiyetini kavramış arkadaşlarla beraber son güne kadar mücadelemizi vereceğiz elimizden ne geliyorsa. Ama az sayıyla ne kadar başarılı oluruz orası meçhul.siz içinde bulunduğumuz durumdan bihabersiniz belli. bu kadar yazı yazdık bir kişi bile çıkıp da nasıl oluyor bu işler söyleyin de biz de katılalım demedi. tebrik ederiz umursamazlığınızı. nasılsa bu iş için uğraşanlar var deyip susun. ama haziran geldiğinde ortada kaldığınızda buraya gelip de sitem edenlere benim çok güzel okkalı cevaplarım olacak bunu da böyle bilin.

kpsszede ve samyelialttantire43 bunu beğendi.
  7. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    her zaman dedim iibf nin en büyük ve tek kalesi sgk dır diye.... sgk nın minimum 1200+ kadro vermesi lazım dediğimde bazı arkdaşlar gerçekci olalım demişti... ben yine yazdığımın arkasındayım sgk bu rakamdan aşağı düşmesi demek iibf nin mondrosu imzalaması gibi bişeydir... kurumlara mail atmaya devam edelim arkadaşlar

elif-selen-elif bunu beğendi.
  8. toros01

toros01 Üye

Ödül Puanları:
    18
    bende varım atalım sgkya mail...

9. sinan46

sinan46 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    278
    Arkadaşım elimden geleni yapıyorum ..face mücadele gurubunda ki leri buraya cekmeye çalışıyorum.. Elimizden geleni yapalım ..bende aynı düşüncedeyim ... Vazgeçmek yok..inşallah .bimer e muhakkak yazın ordan yazdığında çalışma ve sosyal güvenlik bakanligina gidiyor yazilanlar ..

braveheart19 ve elif-selen-elif bunu beğendi.
  10. elif_glts

elif_glts VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    293
    iibf mezunları bu yüzden kaybediyor ya tek başımıza kalsak bile kadrolar belirlenene kadar hakkımızı arayana kadar devam edelim. önceden attıüımız standart mailler dışında kendimizde birşeyler yazalım cok zor değil ya çok mu ders calısıyorsn hiç mi ara vermiyorsn her gün bir mail kapmanyası gibi bir şey mi yapssak

braveheart19 bunu beğendi.
  11. tolga13

tolga13 Üye

Ödül Puanları:
    8
    tam destek arkadaşlar....

12. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
  13. elif_glts

elif_glts VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    293
    !

14. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    Katip adaylari ne zamandır adalet bakanligina baski yapıyordu alim için. Bu aksam bakan bir programda siyaset konuşurken israrla programı aramalari sonucu alim yapilacagini ve maliyeden onay beklediklerini söyledi. Grup hemen hareketlendi hemen maliye bakanini mail fax yağmuruna tutuyoruz arkadaşlar diye. SADECE İMRENDİM BİRLİK OLUSLARİNİ... umarim bize de ornek olur

estralla69 bunu beğendi.
  15. s_b

s_b Aktif Üye

Ödül Puanları:
    268
    ankara mülakatına gidecek olanlarla milletvekili gorusmelerine gitsek daha etkili olmaz mi

16. vahican85

vahican85 Site Müdavimi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    63
    Mail etkinliklerinde gelen cevaplara bakılırsa tapu ya alım yapılmayacak deniyor ne kadarı gerçekçi bilinmez ama sadece sgk ile puanlar düşer mi sanmıyorum. anlaşılan dediklerini yapacaklar. Arkadaş cumhurbaşkanlığı seçimi var onu da dikkate almıyorlar seçim var çok memur alalım diye. işler iyi değil

17. getlucky

getlucky Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    293
    +

Sayfayı Paylaş