önlisans başlığında haberler kötü...

çok az kadro varmış kasım için önlisanslara memur unvanı nerdeyse hiç yok gibiymiş..Lisansta komiktir kesin ya bu kadar olmaz ya ne biçim ülke burası *** ları torpille girer puanı alıp bekleyenler mal gibi kalır

Moderatörün son düzenlenenleri:

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Sistemi eleştirmeni anlıyorum ancak lütfen küfür olmasın...

Eğer gerçekten Ön Lisans düşükse ( ki Lisanstan düşük olacağına ihtimal vermiyorum.) bu Lisans için olumlu olur.

Ön Lisans'a fazla kadro verilmesinin sebebi tamamen duygusal(!)... bu arkadaşlara 3-5 yıl düşük maaş verdikleri için Lisansa göre daha çok kadro veriyorlar... Çok eleştirdik dinlemediler dinleyecek gibide değiller...

Eğer gerçekten Ön Lisans düşükse ( ki Lisanstan düşük olacağına ihtimal vermiyorum.) bu Lisans için olumlu olur.

Ön Lisans'a fazla kadro verilmesinin tek sebebi duygusal bu arkadaşlara 3-5 yıl düşük maaş verdikleri için Lisansa göre daha çok veriyorlar... Çok eleştirdik dinlemediler dinleyecek gibide değiller...
kusura bakmayın çok sinirlendim

Ön Lisans'a fazla kadro verilmesinin sebebi tamamen duygusal(!)... bu arkadaşlara 3-5 yıl düşük maaş verdikleri için Lisansa göre daha çok kadro veriyorlar... Çok eleştirdik dinlemediler dinleyecek gibide değiller...
hepsi düşükmüş maalesef

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
kusura bakmayın çok sinirlendim
Daha kötü zamanları gördük... Ben 2012 döneminin son alımları açıklandığında ağlayan iibflileri gördüm... trajikomik bir rakamdı kimse inanamadı... açıkta kaldı zaten çoğu...

Emin ol bu senede kötü başladık...

KYK bunun en açık göstergesi tam tamına 900 kadro gitti...

Şimdi ne olacak bu kadrolar dersen buraya atanacak insanlar varya... Tekrar önünde senin benim bizim... hiçbirşey değişmedi yani... insanların önü açılmadı... Hala kapalı... Yönetmelik çıktığı yok... Engelleyen yok... biz Alımın 4001 olmasınıda geçtik... (o durumu düşürdüler) Neden merkezi alımdan çıkarıyorsun yahu ne garezin var senin insanları yollara düşürüyorsun yok... Dinleyen yok herşeyi beyefendiler iyi biliyor...

Bizde sinirleniyoruz ama yine küfür edemiyoruz bırak alçalan onlar olsun...

Terör mağdurları var daha... Sınavsız alınıyorlar... Tamam alıyorsun eyvallah ama işi asıl yapması gereken insanlardan 2-3 katı fazla kadro veriyorsun... Yok çünkü onu söylediğinde meydanlarda çok alkış alıyorlar...

Neyse bak bende sinirlendim şimdi :)

"ben lise önlisans lisans hepsi için diyorum hocam berbat bir alımla karşı karşıyayız,bu atama için elimizden gelen bir şey yok bari diğer atamaları kurtaralım derdim bu" malum netten alıntı alımlar berbatmış hadi ben zaten atanamam da yüksek alanlar bile ilk atamada açıkta kalcak bu gidişle rakamların çok az olduğu söyleniyor eğer böyleyse iibf en fazla 300 kadrodr

"ben lise önlisans lisans hepsi için diyorum hocam berbat bir alımla karşı karşıyayız,bu atama için elimizden gelen bir şey yok bari diğer atamaları kurtaralım derdim bu" malum netten alıntı alımlar berbatmış hadi ben zaten atanamam da yüksek alanlar bile ilk atamada açıkta kalcak bu gidişle rakamların çok az olduğu söyleniyor eğer böyleyse iibf en fazla 300 kadrodr
Kusura bakmayın hocam bilmiyorum bu tür kadro haberlerini nereden duyuyorsunuz bn araştırma yaptım hiç bir haber yok en ufak bir resmi açıklama yok ama herkes az kadrodan bahsediyor

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu tip duyumları ciddiye almayın. Kadroları görmeden her şey boş.

Arkadaşlar saçmalamayin bazı kişilerin çevresi var öğreniyorlar bir şekilde zaten kadrolar bellidir su an genelde duyumlar doğru çikiyo bunu 2012 sürecinde gördük keşke çok kadro gelse ama imkânsız zaten kasım kadroları az olur en fazla 1000 gelir kadro verilse ama durum kotu oldugundan sayi düşük

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar saçmalamayin bazı kişilerin çevresi var öğreniyorlar bir şekilde zaten kadrolar bellidir su an genelde duyumlar doğru çikiyo bunu 2012 sürecinde gördük keşke çok kadro gelse ama imkânsız zaten kasım kadroları az olur en fazla 1000 gelir kadro verilse ama durum kotu oldugundan sayi düşük
Bana diyorsan ben saçmalamıyorum. Rasyonel konuşuyorum. Sen de saçmalama yerine kendi fikirlerini izah etsen daha şık olurdu.

Az gelecekse de az gelir yani, daha sınavları yeni açıklandı. Ön lisans için konuşuyorum zira lisans için birkaç aydır duyumlar az olacağı yönünde zaten. E onun dışında DPB talepleri yolladı, yapacak bir şey yok. Bekleyip göreceğiz.

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu arada ön lisans yerine lisans alsalar ne kadar güzel olurdu :(

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ön lisans da alayı sağlık zaten, şeytan diyor gir ygs ye git 2 yıl radyoloji oku sonra git önlisans dan 65 70 netle atan