ORDULU VAR MI ORDULU?

Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
0
Beğeniler
0
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
#1
SOSYAL YARDIM İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMISon Başvuru : 27.03.2014 İlORDUİlçeGÜLYALIAlınacak Sayı1 Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Açıklama- İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanıyor olmak. (Bilgisayar sertifikası zorunlu değildir.)
- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin tüm bölümleri , Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Psikoloji veya Sosyoloji bölümlerinin birinden mezun olmak.
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1)Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2012 ve 2013 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 2) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin tüm bölümleri , Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Psikoloji veya Sosyoloji bölümlerinin birinden mezun olmak. 3)Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4)En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. 5)İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanıyor olmak. (Bilgisayar sertifikası zorunlu değildir.) 6) Gülyalı Nüfusuna kayıtlı olmak ve personel alım ilan tarihinden önce Ordu İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alım ilan tarihi olan 20.03.2014 tarihinde ikametgahını değiştirenlerin başvuru evrakları kabul edilmeyecektir.Ayrıntılı bilgi için T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI
 

Endien

Aktif Üye
Katılım
5 Tem 2013
Mesajlar
118
Beğeniler
33
#2
Ben varım abicim ama bellidir girecek adam ben ne mülakatlar gördüm 1. sıradan girdik de noldu.
 

Endien

Aktif Üye
Katılım
5 Tem 2013
Mesajlar
118
Beğeniler
33
#3
6) Gülyalı Nüfusuna kayıtlı olmak ve personel alım ilan tarihinden önce Ordu İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alım ilan tarihi olan 20.03.2014 tarihinde ikametgahını değiştirenlerin başvuru evrakları kabul edilmeyecektir.

Kilit nokta burada...
 
Üst