ÖSYM AÇIKLA ARTIK!!

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bu ne ya resmen bu işin içinde bişey var... Türkçe cevap anahtarında gerçekten hata mı çıktı acaba 2 hafta oldu ya

2. yuppi26

yuppi26 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    78
    Bölüm:
    İşletme
    stres yaptık hepimiz. bu akşam açıklansa bari

3. şato

şato Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    birşeyler dönüyor ama ne

4. adanalıyık

adanalıyık Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    bütün kağıtların tekrar okunmasını gerektirecek kadar büyük bir hata olması dışında bir ihtimal yok bence. Yoksa ösym gibi yüzsüz, her işi oldu bittiye getiren bir kurum bölüm sıralamalarını hemen açıklar olayın üstünü kapatırdı. Onlar da biliyorlar işin aslını hata yaptıklarını zaman kazanmaya çalışıyorlar. Dilekçe verip cevaplarını kontol edecek arkadaşların alacağı olumlu sonuç tüm kağıtların yeniden okunmasının yolunu açacaktır.

foreverfox bunu beğendi.
  5. mehmet_1303

mehmet_1303 ~YNWA~ Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    beyinsiz herifler daha neyi bekliyorlar anlamıs değilim 18 temmuzdan bu yana 17 gün geçti sığırlar bi b.ku açıklayamadı hala. bari bi açıklama yapsalarda bizde ona göre beklesek hergün eve geldiğimde ilk işim bu sıralamalara bakmak oluyor. bu cumaya kadar açıklanmazsa bu işte bir bit yeniği var demektir

6. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    nette denk geliyorum ortada 1 ay sonra açıklanır lafı dolanıyor. ne derece doğru bilmiyorum tabi.

7. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Puanım 75 olmasa, biraz da vaktim olsa bizzat itiraz ederdim kağıdımı görmek için de Ankara'ya giderdim. Merk ediyorum bunca itiraz eden vardı, neden tek birisinden bile ses soluk çıkmıyor?

8. foreverfox

foreverfox VİP Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Ankara Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    şimdi dostum gerçekten hata mı çıktı diye birşey yok,,burada sınavlar açıklandı açıklanalı boğazımızı patlatıyoruz Türkçe de bazı kişilerin cevap anahtarlarında bariz sıkıntı var,,ben de onlardan biriyim,7 sorum üst üste yanlış geldi benim ve benim gibi bir dolu insan var memurlar.net e girersen görürsün,ben ankara balgat osym şubesine dilekçe verirken gördüm kaç kişi vardı benim dışımda dilekçe veren epey insan vardı,dilekçeleri alan memur bile türkçe cevap anahtarında bir sıkıntı varmış hep onun için dilekçeler itirazlar geldi diyordu,yurdun çeşitli yerlerinden Türkçe cevap anahtarı için dilekçeler yağdı ayrıca..Ha ondan dolayı mı açıklamıyolar napıyolar onu bilemem ama Türkçe de sıkıntı bariz var,,akıllı olsalar OSYM yani yeniden değerlendiriler Genele Yetenek kısmını,,nası olsa birçok kişi kendi cevap anahtarına kağıdına uzmanların yanında bakarken belli olacak hatalar,şimdiden değerlendirmeye alsalar iyi düşünsene bi 1 kişinin kağıdında dahi cevap anahatarı hatası olsa rezil olduklarının kanıtıdır ki kaç kişinin çıkıcak gör sen dilekçeler yerine ulaşıp millet cevap anahtlarını kontrol edince..

9. foreverfox

foreverfox VİP Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Ankara Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    dostum itirazları dilekçeleri verirken oradaki görevliler 2-3 gün içinde sizi arayacaklar dönerler şu bu vs. dedi ama bak neredeyse 20 gün olcak hala ses seda yok,,birşeylerin yanlış gittiği ortada da OSYM napacak ben onu merak ediyorum

10. yurci

yurci Son Mülakat Bükücü :)

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    <blockquote class="twitter-tweet" lang="tr"><p><a href="https://twitter.com/fuatavni">@fuatavni</a> bizim branş sıralamaları ne zaman açıklanır ? <a href="https://twitter.com/hashtag/iibfmezunlariadaletistiyor?src=hash">#iibfmezunlariadaletistiyor</a></p>&mdash; caglar yurci (@caglaryurci) <a href="https://twitter.com/caglaryurci/statuses/496719305191346176">5 Ağustos 2014</a></blockquote>
    <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
    Ben işi fuatavniye attım :D şimdi tayyip düşünsün :D

11. cenk coban

cenk coban VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    arkadaşlar ıtıraz etme suresı 10 ıs gunuydu, benım gıbı 1cok ınsan ıtıraz ettı,daha donusler bıle olmadı bıze.. bızım ıtırazlar sonuca bağlanmadan nasıl m7 acıklanabılır?

Sayfayı Paylaş