ÖSYM Tüm Soruları Yayınladı!!

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
link:http://www.kamuyer.net/osym-tum-sorulari-yayinladi.html

Ösym bu yıl bir ilke imza atarak daha önce soruların tümünü yayınlamam kararından vazgeçerek KPSS 2015 sorularının tümünü adaylarının hizmetine sundu, adaylar şifreleriyle giriş yaparak sorulara ulaşabilecek

İşte Açıklama;

Sınav sorularınınyüzde 10 ’undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. Sınav sorularının tamamı ise ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminden 10 gün süreyle sadece ilgili sınav oturumlarına başvuran adayların erişimine açılacaktır. İlgili sınav oturumlarına başvuran adaylar, ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden TC Kimlik Numaraları ve kişisel şifreleri ile başvurmuş oldukları sınav oturumlarının sorularının tamamına erişebileceklerdir.

ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan “Temel Soru Kitapçıkları” basın yayın organları tarafından, telif hakları ÖSYM’de saklı kalmak kaydıyla, herhangi bir telif hakkı bedeli ödenmeksizin kullanılabilecektir. “Temel Soru Kitapçıkları” adı altında ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan sorular dışında kalan ve artık Merkezimize ait gizli bilgi olarak nitelenecek tüm soruların yazılı, görsel veya işitsel olarak herhangi bir yolla bir bütün olarak veya kısmen paylaşılması halinde, paylaşan kişi ve kuruluşlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
giren arkadaşlar atsada soruları bi görsek.nasılmış

gıren arkdaslar ozelden mesaj atarsa cok makbul olur.hem kendılerının bası yanmaz

2014 de bıze yayınlansaydı barı...

ümit yldz

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sorular zordu biraz ya :)) kolay da vardı ama genel anlamda zordu

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bizim tercih sonuçları ne zaman açıklanır acaba?

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
soruları gönderebilecek kimse varsa şenlendirsin mesaj kutumu :)

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
@betimlemeツ ya da sınava giren diğer arkadaşlar sorun olmayacaksa bana da gönderir misiniz soruları gk-gy

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
%10 u basit gibi. tamami olan arkadas atarsa cok sevirim. 2 saatlik uğras cıkar ;)

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eve gecince o iş bende gençler birşeylerle ugrasmam gerek zaten:D söylemesi ayıp deniz kenarında soda iceyyom :cool:
sen bak keyfine ya biz zabah erkeen kalkcamız için yatcaz zaten :) şaka bi yana çok iyi olur ellerine sağlık şimdiden.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar şu an arkadaş çevrimdışı uyudu sanırım rahatsızım demişti. Soruları alıp banada onada sıkıntı çıkmaması adına wordde yazayım diyorum:) acelesi yok nasıl olsa yArın en geç öbürgün hallederim :cool: banada lazım zati belki hazır buluruz yarina kadar

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ösym gene neyin peşindesin Allasen.. her hareketinden şüpheleniyom artık bu kurumun ben. "0" güvenle yaklaşıyorum yaptıklarına :snzdglsn:

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
mantık sorularının ve Türkçe paragraf sorularının SORU kısımlarını yazmamışlar ne salaklıksa sinir oldum haaa:mad: