Otoriter ikinci el kitap satan varsa görüşelim(Adana olursa güzel olur)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
İhtiyaç, yargı vs popüler kitaplar değil de fakültede okutulan örneğin Zeynel Dinler gibi iktisat, maliye, muhasebe kitaplarını almak istiyorum ikinci el

bir de sağlam matematik konu anlatımlı kitabına gereksinimim var

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
benimkiler duruyor ama yeni baskı değil
sadece zeynel dinler,n yeni baskısı var o da geçen senein

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
data matematik, yedikiklim matematik (sıfıra yakındır belki bi iki test), hatta geçen senenin yediiklim setini çağdaş türk tarihi kitabı hariç yollayabilirim. çağdaş kitabını göndermeme sebebim tek kaynak. kitap almadım geçen sene hiç kısa not var ama açıklayıcı lazım olur. yediiklim ayrı ayrı yapmıştı. matematiğinde birini gönderebilirim. yanına birde sıfır matematik eklerim. kargoyu öde al senin olsun. ama çalışacaksan. set sıfırdır çünkü konu anlatımı çalışmadım ben. en azından onlara vakit kalmadı. b grubu için ne var başka bilmiyorum elimde.
ders kitabı niteliğinde olanları göderemem alan için kütüphane oluşturmak adına satın aldıklarım da var. alan çalışma konusunda ne yapacağımı bilmiyorum ancak belki dershane kitaplarımı yollarım gibime geliyor:D ancak onlardan ücret alabilirim:islik:

lookatsky

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Matematik ales kitabı kastır hocam

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Matematik ales kitabı kastır hocam
ales çıkmış sorular çözdüm hazırlanırken ama faydasını görmedim açıkçası

matematiğe fem matimatikten hazırlandım, konu anlatımı çok kötü çıktı ama soru bankası iyiydi, sonuç problemlerde temel oluşturamadığım için matematikte hüsrana uğradım

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
data matematik, yedikiklim matematik (sıfıra yakındır belki bi iki test), hatta geçen senenin yediiklim setini çağdaş türk tarihi kitabı hariç yollayabilirim. çağdaş kitabını göndermeme sebebim tek kaynak. kitap almadım geçen sene hiç kısa not var ama açıklayıcı lazım olur. yediiklim ayrı ayrı yapmıştı. matematiğinde birini gönderebilirim. yanına birde sıfır matematik eklerim. kargoyu öde al senin olsun. ama çalışacaksan. set sıfırdır çünkü konu anlatımı çalışmadım ben. en azından onlara vakit kalmadı. b grubu için ne var başka bilmiyorum elimde.
ders kitabı niteliğinde olanları göderemem alan için kütüphane oluşturmak adına satın aldıklarım da var. alan çalışma konusunda ne yapacağımı bilmiyorum ancak belki dershane kitaplarımı yollarım gibime geliyor:D ancak onlardan ücret alabilirim:islik:
tamam hocam, ayrıntıları burdan mı özelden mi konuşalım, B için kitapların ücretsiz olması çok iyi oldu benim için, A dan mümkün olduğunca az maliyetle temin etmem gerekiyor ben de kütüphane oluşturuyorum bu arada

çalışma konusunda ciddiyim

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
zeynel dınler - tarım ekonomısı
charles jones - ıktısadı buyumeye gırıs
şehabettin yıgıtbası,ata atabey - mıkro ıktısat
rıdvan karluk - turkıye ekonomısı
sabrı bektore, ferruh comlekcı, halim sözbılır - malı tablolar analızı
remzi altunışık,... - sosyal bılımlerde arastırma yontemlerı
sabrı bektore,... - envanter ve bılanco
aytac eker,... - malıye polıtıkası
nur keyder - para
vural savas - polıtık ıktısat
mumın erturk - ısletmelerde yonetım ve organızasyon
coşkun can aktan,... - kamu malıyesınde cagdas yaklasımlar
alı ceylan - ısletmelerde fınansal yonetım
halıl seyıdoglu - uluslararası ıktısat
huseyın ozgen,... - ınsan kaynakları yonetımı
kemal bıcerlı - çalısma ekonomısı
zeynel dinler - iktisada giriş 2013 baskıydı herhalde

bunlar benim yadigarlar 2001-2005 yılları arasında alınmış nadide parçalarım :D :p

Karşılaştırmalı İktisat Okulları Ders Notları - Yüksek Bilgili yi de geçen yıl aldım.

KPSS İktisat - Zeynel Dinler 2014 çıkmış sorular iki cilt bunu da geçen yıl aldım.

kitap bankası fıkrım yok ama eldende çıakrmakta çok gönüllü değilim nedense

alana hazırlancaktım muallak durumlardan vazgectım dıl de yok :(