p3 puanı 90+ olanlar hangi kurumlar tercih edeceksiniz?

alexxx

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
memurluk için hangisinin şartları daha iyi hepimiz bilgi sahibi olalım..

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
bende kararsızım dostum dhmi düşünüyorum ama onun gelmeside zorr :(

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de 85 le kit olurmu acaba ikinci atamada diyodum gidiyorum :D

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Teiaş eüaş umudum vardı öldürdünüz :D
ölmesin ya belli olmaz ki...zaten puanı 90 olanlar dan cok nadiri rakiptir...cogu a grubunu kovalar ilk 2 atama ...coguda merkez bankası botaş gibi alımlarda gider....bi kısmıda dhmi bekler....zamanı gelipte kurumlar arastırılmaya baslandıgında 90 lar eüias felan yazmaz kitlerin cogu merkezlerden uzak tigem eüas vs gibi...o yüzden dhmi den baskasının puanları ucuk olmuyo pek

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
ölmesin ya belli olmaz ki...zaten puanı 90 olanlar dan cok nadiri rakiptir...cogu a grubunu kovalar ilk 2 atama ...coguda merkez bankası botaş gibi alımlarda gider....bi kısmıda dhmi bekler....zamanı gelipte kurumlar arastırılmaya baslandıgında 90 lar eüias felan yazmaz kitlerin cogu merkezlerden uzak tigem eüas vs gibi...o yüzden dhmi den baskasının puanları ucuk olmuyo pek
İibfde 89-90lar tercihte dhmiden sapınca eüaşa geliyo hocam :D bakalım hayırlısı artık

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Gümrük muayeneyi de unutmayalım. 89 puanla muayene bekliyorum vallahi.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Gümrük muayeneyi de unutmayalım. 89 puanla muayene bekliyorum vallahi.
Mülakat olan bir sistemde umut bağlarken düşünmek lazım olası bir olumsuzlukta insanı dahada zor durumda bırakıyor. Artık Gümrükte atanmak için %50 şansınız yok. %25 şansınız var. ALLAH yardımcın olsun kardeşim.

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Mülakat olan bir sistemde umut bağlarken düşünmek lazım olası bir olumsuzlukta insanı dahada zor durumda bırakıyor. Artık Gümrükte atanmak için %50 şansınız yok. %25 şansınız var. ALLAH yardımcın olsun kardeşim.
aynen bende muayeneyi istiyorum ama bu ihtimalden dolayı vazgeçiyorum. % 25 düşük bir oran, merkeziden %100 atanma varken neden kendimi riske atayım ki...

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
her kasım ayında dhmı alım yapıyor, ama belkı suprızle karsılacaagız.. sadece sgk ve maliye alabilir... kadrolar bellı olsa bence daha ısabetli tahmın yaparız... gumrugun surecı cok uzun oluyor bayramdan sonra ilana çıkması lazım

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
%25 bile değil. 2013 ilanı 1000 muhafaza, 200 muayene içindi, 857 muhafaza ve 164 muayene aldılar mesela. Mülakatlı alımlarda kadroyu doldurmayabiliyorlar.

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Gümrük muayene ile DHMİ gerisi Faso fiso bence gumrugu bekleyin 1 sene