Performans primi

s_b

İyi Bilinen Üye
Arkadaslar performans prim uygulamasinin eylul ayinda baslayacagina dair yazi geldigi soyleniyor bilgisi olan varmi bu konuda

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hiçbir şey yazmıyor ki. Hikaye resmen. Ana hatlarıyla ne olacağı biliniyor zaten. Önemli olan performans ücretlerinin ne olacağı? Performans kriterlerinde kötü puan alanlara ne olacağı?

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hiçbir şey yazmıyor ki. Hikaye resmen. Ana hatlarıyla ne olacağı biliniyor zaten. Önemli olan performans ücretlerinin ne olacağı? Performans kriterlerinde kötü puan alanlara ne olacağı?
Hayırdır Muhti niye bu kadar yi takip ediyorsun bu başlıgı yoksa sendemi başvurdun_?o_O

s_b

İyi Bilinen Üye
450 tl maksimum olucakmis puan 6000 bin taban 7200 maksimum her islemin kendi.puani var sistrmr giriyorlar.hesaplaniyor sonrasi iste ne.cikarsa bahtina.performans yapamayan personel.egitime alinacakmis

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Bana daha çok yatan elemandan maaş kesme üzerine yapılmış bi planlama gibi geldi :D ama bilemiyorum temiz de çıkabilir yani

s_b

İyi Bilinen Üye
9200 mus.arkadaslar taban yani.kisacasi.performans bizim icin hayal.tamamen maaslari az vermek.icin cikarilmis bir.sistem.verilen.hedefleri yapmak icin ogle yemegine cikmadan aksam 7 kadar calismak lazim bu ay basliyor.izin alirsaniz o ay.performansi yapamiyorsunuz hos.zaten yapamiyacaz izne falanda cikmayin

Nazibay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
9200 mus.arkadaslar taban yani.kisacasi.performans bizim icin hayal.tamamen maaslari az vermek.icin cikarilmis bir.sistem.verilen.hedefleri yapmak icin ogle yemegine cikmadan aksam 7 kadar calismak lazim bu ay basliyor.izin alirsaniz o ay.performansi yapamiyorsunuz hos.zaten yapamiyacaz izne falanda cikmayin
Hocam yeni başlayanlarda performans ücreti alıyor mu bu ilk 4 ay deneme süresinde de oluyor mu

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ilk 4 ay alamazsiniz ekstra ücret olmaması lazim o deneme dönemi için

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
devlet kurumu AŞ olduysa bi de kapitalist sistem lafları performans ücreti, performans değerlendirme vb demeye başlamışsa zaten bu biz size para vermemek için elimizden geleni yapcaz demek :) çalışanına önem verse para vermek istese AŞ olduktan sonra yeni işe girenlere eskilerin aldığı parayı verirdi

s_b

İyi Bilinen Üye
Performans zaten amale gibi calisin ama alamayin modunda bisey.herkes alamiyor zaten sartlari tamamen belli oldu 7200 puan taban.bu puani yapicaksin ustune alicaksin en fazla sinirda 450.biz ferformans yapalim diye yirtinirken yandaki adam yaticak ben performans yapsam bile onla ayni alicam.bide utanmadan gelmisler bana calisanla calismayani ayirmak icin yapilmis bir sistem diyor.boyle sacmalik olmaz