Perşembe Günü Geniş Katılımlı Twitter Etkinliği...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Perşembe Günü Saat 20:00'de Geniş Katılımlı Bir Twitter Etkinliği yapacağız...

#iibfliler2014teAtanmakistiyor

Aslında bu sefer Twitter uygulamamız ile etkisinide Organizasyonun etkisini göstermeye çalışacağız...
Şuan 95 kadar kişi uygulamaya dahil... Otomatik olarak bu kişilerde organizasyonda bizlere yardım edecek...

Neler Yapılacak

• Perşembe Gününe kadar Ulaşabildiğimiz her yere etkinliği haber vereceğiz...
  • Perşembe Günü etkinlikten 2 saat önceye kadar ulaşabildiğimiz, ikna edebildiğimiz Vekil - Program sunucusu- Haber müdürü- Sanatçı, Fenomen takipçisi fazla kim varsa mesaj atıp gün içinde konu tagımızı yazmalarını veya RT'lemelerini en azından FAV'a almalarını isteyeceğiz.
  • Herkes Facebook'taki bir arkadaşına rica edip twitter etkinliğine davet edip en azından bir mesaj yazdırmaya ikna etmeye çalışacağız...

Uygulamamız Neler Yapacak

• Etkinliğe Katılanların Tweetlerini onlarca kişinin RT'lemesini sağlayacak
  • Etkinlik Tagını 100'lerce kez yazılmasını sağlayacak...
  • Etkinliğe katılanların birbirlerini takip etmesini sağlayacak

2014'ün ilk etkinliğindede gündeme çıkmak isteyeceğiz elbette ancak bu sefer olmasa bile üzülmeye gerek yok en azından hangi aşamada olduğumuzuda göreceğiz... Eğer gerekli ilgi gösterilirse bu uygulamaya katılım işinde Gündeme istediğimiz zaman çıkabiliriz. Birlikten Kuvvet doğar... Herşey için teşekkürler...

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
bende rt yapabilir im gönder meye calisirim olmadı rt devam . mobil olduğu için

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Biz bunda tweet attığımızda üye olan 30 kişide mi atmış olacak yani

sitedeki yönetici arkadaşlardan forumda bir çok kez,bu etkinlikleri sitemizin giriş sayfasında güzel bir görselle birlikte başlık olarak sabitlemelerini rica ettim,fakat ilginç bir şekilde hala bu konuya değinilmemesi beni çok üzüyor,hem mücadele ediyoruz,hem kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz,bunu yapmak çok mu zor anlamadım gitti kusura bakmayın

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Kağan hocam forumda ortada koyu mavi renkle reklam var ona dikkat ettin mi bilmiyorum

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
arkadaşlar hala değişen bir şey yok.... mail etkinliğindeki katılım hala artmıyor twitterda,facebookta sürekli olarak duyurusu güncellenmeli (iibfliler.net kullanıcısı yapmalı özellikle )

bir önerim var siteye her girişte 10 sn sonra kapanan sayfalar var ya orada mail etkinliğine katılımı yönlendirici yazı olsun aynı şekilde twitter etkinliğinin olduğu günlerde de twitter için bu sayfa gelsin ekrana(yapılma imkanı varsa tabi) etkili olacağını düşünüyorum

20 gün önce siteye öneriler kısmına yazmıştım bende ama yanıt gelmedi.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bu sefer tt'deyiz gençler inanıyorum.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
arkadaşlar tt olmak için tagın orjinal olması gerekiyor 7 saat önce twitterda reklam amaçlı iyi niyetle duyurulmuş bu tag..tagın başlangıç tarihi 30 aralık yazacak yine tt işi yalan oldu gibi geliyor bana

Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
sevdim bu uygulamayı inşallah işe yarayacak

Rıdvan

Yeni Üye
Uygulamayı kullandım bütün İİBF'lilere ulaştım sayılır. Perşembe günü TT deyiz inşallah

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
-Etkinlik Günü-

197 kişi uygulamaya katıldı... Saat 20:00'ye kadar arkadaşlarımız üzerine düşen görevi yerine getirip kamuoyu yaratmak için belli kişilere yazarsa sevinirim...

Bugün iş icabı ben 19:00 gibi anca pc başında olurum... Hadi nerde gibi hayıflanılmasın... :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hadi bklm 200 kişi ses getirriz heralde

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
hadi bklm 200 kişi ses getirriz heralde
Aslında bu sayıda TT için yeterli değil ancak bu 200 kişiyi şu amaçla işimize çok yarayacak haber programları yada bakanların katıldığı programlara toplu ve farklı farklı mesajlar atacağız... 1- 2 kişinin mesajı görmezler belki ama 200 kişiyi görmezden gelemezler... Bu uygulama birçok yönden iibf mücadelesine katkı verebilir...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Aslında bu sayıda TT için yeterli değil ancak bu 200 kişiyi şu amaçla işimize çok yarayacak haber programları yada bakanların katıldığı programlara toplu ve farklı farklı mesajlar atacağız... 1- 2 kişinin mesajı görmezler belki ama 200 kişiyi görmezden gelemezler... Bu uygulama birçok yönden iibf mücadelesine katkı verebilir...
aynen hocam