POMEM mülakatı hakkında

ugedik

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
hocalarım bi sorum olacak. boy kilo endeksim eksik çıkıyor. eger boyum bir iki cm kısa ölçülürse sorun ortadan kalkıyor. acaba yardımcı olurlar mı yoksa mülakata hiç gitmeyeyim mi? herkes boyunu uzun göstermeye çalışır ben kısa göstermeye çalışıyorum :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
hocalarım bi sorum olacak. boy kilo endeksim eksik çıkıyor. eger boyum bir iki cm kısa ölçülürse sorun ortadan kalkıyor. acaba yardımcı olurlar mı yoksa mülakata hiç gitmeyeyim mi? herkes boyunu uzun göstermeye çalışır ben kısa göstermeye çalışıyorum :)
2-3 KİLO AL HOCAM AYNI OLUR:)GİRMEDEN 2 LİTRE SU İÇ

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen hocam onu da planlıyorum da işimi garantiye almak için soruyorum :D
VALLA HOCAM BEN SANA SÖYLEYEYİM İŞİNİ GARANTİYE AL BENCE DE EN MANTIKLISI VE EN HAYIRLISI OLUR SİZİN İÇİN.BİR DİYETİSYEN EŞLİĞİNDE 2-3 KİLO HEMEN ALIRSINIZ.SIKINTI DEĞİL YANİ..AMA BOYU KISALTAMAYIZ :)SİZ HEMEN KALORİ HESABINA PROTEİNLERİNE SALDIRIN:)

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam mülakata daha bir sürü vakit var ben 2 ayda istersem 10 kilo alır istersem 10 kilo veririm :) Yani bünyeden bünyeye değişir ancak ben 70 kilo da oldum 90 da oldum şu anda 82-83 üm. Mülakata 75 kilo falan giderim :D İlk mülakata başvurduğum zaman spor salonuna gidiyordum vücut geliştirme sevdasına 88 kiloya çıkardım kendimi. Sonra mülakata 1 hafta kala takımı giydim üzerime gram yakışmadı patlayacaktı ceket. 1 hafta boyunca bol su içtim çorba içtim sana yemin ediyorum tam 8 günde 88 kilodan 83-84 kiloya düştüm takım üstüme cuk oturdu öyle gittim mülakata :D Kendimi bildim bileli kilomu değiştirebiliyorum ben kısa sürede :D

Bu arada kusura bakma ben gümrük mülakatı gibi konuşmuşum :) Ne zaman pomem mülakatları bilmiyorum ancak kısa sürede değildir değil mi ? :)

ugedik

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam mülakata daha bir sürü vakit var ben 2 ayda istersem 10 kilo alır istersem 10 kilo veririm :) Yani bünyeden bünyeye değişir ancak ben 70 kilo da oldum 90 da oldum şu anda 82-83 üm. Mülakata 75 kilo falan giderim :D İlk mülakata başvurduğum zaman spor salonuna gidiyordum vücut geliştirme sevdasına 88 kiloya çıkardım kendimi. Sonra mülakata 1 hafta kala takımı giydim üzerime gram yakışmadı patlayacaktı ceket. 1 hafta boyunca bol su içtim çorba içtim sana yemin ediyorum tam 8 günde 88 kilodan 83-84 kiloya düştüm takım üstüme cuk oturdu öyle gittim mülakata :D Kendimi bildim bileli kilomu değiştirebiliyorum ben kısa sürede :D

Bu arada kusura bakma ben gümrük mülakatı gibi konuşmuşum :) Ne zaman pomem mülakatları bilmiyorum ancak kısa sürede değildir değil mi ? :)

oh ya ne güzelmiş senin bünye. ben kilo alamıyorum bi türlü. yakın hocam 25 inde benim mülakat günüm. zaten 1 ayda full besleneceğim olduğu kadar artık. hakkımızda hayırlsı :)

çatlak yumurta

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
oh ya ne güzelmiş senin bünye. ben kilo alamıyorum bi türlü. yakın hocam 25 inde benim mülakat günüm. zaten 1 ayda full besleneceğim olduğu kadar artık. hakkımızda hayırlsı :)
Hocam yatmadan iki tabak makarna yeyince alırsınız ister istemez deneyin bunu on günde göreceksiniz faydasını.bende sizin gibiyim boyum tutuyor kilom tutmuyor ama tutacak inşallah mülakata kadar

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

Ooo sen iyiymişin maşallah. Ben boks yaparken siklet artırayım dedim 3 ay boyunca kusma derecesine gelene kadar yemek yedim. 64 kilodan anca 71'e çıktım. Dediğin gibi bünyeden bünyeye değişiyor.

smr

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar cuma günü mülakata gideceğim ama pek bir bilgim yok. ne yapılıyo bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?????

smr

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İşletme
biyometrik fotoğraf da nedir? elimizdeki normal fotograflar olmuyo yaa

ugedik

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
biyometrik fotoğraf da nedir? elimizdeki normal fotograflar olmuyo yaa
hocam bende cuma günü gireceğim. normal fotoğraf olmaz. fptpğrafcıya çekilirken biyometrik olacak deyin o şekilde çeksin. normal fotoğrafla gidenleri yollamışlar çarşıya tekrar çekilmeleri için. bilginize.

çatlak yumurta

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
hocam bende cuma günü gireceğim. normal fotoğraf olmaz. fptpğrafcıya çekilirken biyometrik olacak deyin o şekilde çeksin. normal fotoğrafla gidenleri yollamışlar çarşıya tekrar çekilmeleri için. bilginize.
Hocam hemen anlatayım.biyometrik fotoğraf kulakların göründüğü yüz hatların belirgin olduğu.makyajsız resim.yüzdeki benlerin bile görünmesi gerekiyormuş.ben 17 sinde girdim mülakata inşallah hayırlısı olur hakkınızda başarılar diliyorum