Portal Haber Bölümü Düzenleyecek Kişiler Gerekli

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar portal bölümünde sağda haber başlıkları bölümü var bu kısımda günlük önemli güncel haberleri paylaşabiliriz bunun için hergün siteleri takip edicek haber paylaşacak 2-3 arkadaş olursa iyi olur düşüncesindeyim? @iibf editörümüz ne düşünüyor.. kardi ben iibf ile ilgili haberler bölümüne bakıyoruz bununla pek ilgilenemiyoruz ilgilenirim haberleri takip ederim diyen arkadaşlar var mı

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yarını atlatayım, ilgilenebilirim de güncel haberden kasıt ekonomik/siyasi haberler mi?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Yarını atlatayım, ilgilenebilirim de güncel haberden kasıt ekonomik/siyasi haberler mi?
aynen hocam normal haberde olsun platforumda girenler hem normal haber hemde iibf ve kpss haberlerini görsün kpss ile ilgili olanları zaten manşetten vericez diğerleri sağ kutucujta olucak

tiffany44

Üye
Mücadele Grubu
bildiğim kadarıyla bazı haber sitelerinin haberlerini sisteme otamatik düşüren bi sistem var onla ilgili bi araştırma yapıcam eğer sorun olmazsa ekleriz malum sitedeki sağdaki sgkrehberim haber programı gibi

tiffany44

Üye
Mücadele Grubu
<iframe border="0" src="http://www.ensonhaber.com/sondakika/index1.php"
width="140" height="280" scrolling="no"></iframe>

bu kodu ekleyebiliriz eğer uygun görülürse ensonhaber.com dan haberler otamatik düşecek.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

bu kodu ekleyebiliriz eğer uygun görülürse ensonhaber.com dan haberler otamatik düşecek.
hocam editörümüz bilgi verir ancak benim bildiğim bu tarz olaylarda linke yıklayınca o siteye yönlendiriyor ben diyorumki bizim sitemizde olsun haberler daha iyi olur bunu takip edecek 2-3 iibfli arkadaşımız çıkar heralde güncelliyecek

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

Direk siteye yönlendirir bu kod site içinede veri çekebiliriz.

Ben mustor, sgzmst, arkadaşlarımıza bilgilendirme attım nasıl ekleneceğine dair...

Bütün forum kadrosuna özel olarak yetki verebiliriz. Mutlaka forum yönetiminden biri olur zaten sitede Mücadele Grubundaki arkadaşlarda eklenecek haberlerini ister hazırlar isterse şunu haber yapın diye bildirirse daha iyi olacağı kanaatindeyim.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben yaparım ancak iibf ile haberler üretmek lazım bence diğer haberleri heryerden okurlar site daha oturmadı bence

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
ben yaparım ancak iibf ile haberler üretmek lazım bence diğer haberleri heryerden okurlar site daha oturmadı bence
Aramızdan editörler seçtik... Yeterlimi değil elbette bir kaç arkadaşımıza daha ihtiyaç var.