PTT 2. eğitimler???

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar kasım ayında sözleşmeli olarak atandıktan sonra 1 defa 1 haftalığına eğitime gitmiştik.Bazı illerde 2. eğitime göndermişler bizimle birlikte başlayanları.Bu seferki eğitimde 2 haftaymış.Bize henüz bu eğitimle ilgili bir yazı ya da haber gelmedi var mı bu konuyla alakalı bir şeyler bilen?

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar kasım ayında sözleşmeli olarak atandıktan sonra 1 defa 1 haftalığına eğitime gitmiştik.Bazı illerde 2. eğitime göndermişler bizimle birlikte başlayanları.Bu seferki eğitimde 2 haftaymış.Bize henüz bu eğitimle ilgili bir yazı ya da haber gelmedi var mı bu konuyla alakalı bir şeyler bilen?
Ptt de eğitimler planlanan şekillerde ve zamanlarda devamlı olur ptt de eğitim sadece parasal posta konusunda değil memur yetiştirme muhasebe yönetimi tebligat dağıtım işleri gibi eğitim adları ile peyderpey yapılır bu eğitimlere gerek genel müdürlükce seçimi yapılan gerekse merkez müdürlerinin uygun gördüğü personeller katılmaktadır
Bu eğitimlerin süresi 1 gün 1 hafta 2 hafta olduğu gibi 1 ay da olabilmektedir

Allah(c.c.) Kadir-i Mutlak...

yaptımolacak

Site Müdavimi
Biz ne zaman egitime gideriz acaba egitim yerleri neye göre belli oluyor bi de?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Biz ne zaman egitime gideriz acaba egitim yerleri neye göre belli oluyor bi de?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kurum belirler eğitim yapacaksa belli olmaz şimdiden
Eğitim yerleri çalıştığın ile göre hangi eğitim merkezi yakınsa yada planlamada nasıl ayarlarlarsa öyle belirlenir
Eğitim Merkezleri erzincan Samsun ankara istanbul ve kuşadasında

kurum belirliyor eğitimleri doğru ama dilekçe verip gidebiliyoruzda. ben şu anda 2. eğitimdeyim. ilkide 2 haftaydi buda. döndükten sonrada 3. Eğitim için dilekçe verecem.mukemmel oluyor :) ocakta ise başlamıştım.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
kurum belirliyor eğitimleri doğru ama dilekçe verip gidebiliyoruzda. ben şu anda 2. eğitimdeyim. ilkide 2 haftaydi buda. döndükten sonrada 3. Eğitim için dilekçe verecem.mukemmel oluyor :) ocakta ise başlamıştım.
Müdür uygun görürse gidersin tabi onda sıkıntı yokta eğitim olması da şart gitmen için
Müdüre dua et iyiymiş gönderiyorsa böyle sürekli
Hangi eğitimlere gittin

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ne dilekçesi bu arkadaşım.bu eğitimlere kimin ne zaman nasıl gideceğine ankaradakiler karar vermiyor mu?bizim bildiğimiz belirli aralıklarla çağırdıkları.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ne dilekçesi bu arkadaşım.bu eğitimlere kimin ne zaman nasıl gideceğine ankaradakiler karar vermiyor mu?bizim bildiğimiz belirli aralıklarla çağırdıkları.
Ankara başmüdürlüklere sorar eğitime kim gideceğini başmüdürlükşer müdürlüklerden isim listesi ister öyle karar verilir

Ben nisan ayında ankaraya 1 aylık eğitime gittim,şimdide aynı merkezden başka bir arkadaşım yine 1aylık eğitim için ankarada bir diğeride yine 1 ay kuşadasında

Biz aynı anda 2 şer kişi gittik birimiz ankara birimiz kuşadası oldu şimdide yine 2 kişi gittiler ve yine biri kuşadası biri ankara

Adanadan bir arkadaşı 1 aylık eğitim için ankaraya verdiler mayıs başında da parasal posta eğitimi için kuşadasına yolladılar. Değişiyor yani kimi ne zaman nereye verecekleri