PTT 2014 Olası Alımı [TEK BAŞLIK]

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
45796 adet PTT başlığı var, PTT alıma çıktığında PTT 2014 Alımı olarak değişirim, derli toplu daha organize haraket ediliriz.

Açtığım başlıkların uğurlu geldiğini söyleyen arkadaşlarım var (@rngl gönlün oldu mu :D), inşallah bu başlık da İİBF'ye uğur getirir.

Son alımda 81.5'a kadar düştü, bakalım 2. bir alımda neler olacak merakla alımı bekliyoruz.

Ayrıca beklerken de boş durmayalım maillere devam edelim: http://www.iibfliler.net/forum/iibf...-alimi-ve-iibf-mezunlari-mail-kampanyasi.html

ben şubat mart gibi alım yapılıcağına canı gönülden inanıyorum( inşallah),80 liler olarak son derece mağduruz zaten, umudumuzu kayıp etmeyelim arkadaşlar.

Bartu

Yeni Üye
umudum var ama bulunduğum bölge için yok sanırım.evli ve çocuklu olunca düzen bozup gitmekte kolay değil yani seçicilik durumu:(mecburen. puanım sanırım elimde patlayacak Allah büyük bakalım

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
o zamn bundan sonra burası günceeel duyumu olan burda paylaşbilir mii..:)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende derim kesin alacaklar diye 2014 yılı içinde kesin nasılsa :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
kaynak ?

bade36

Yeni Üye
Mücadele Grubu
en son arayanlardan birid benim sanırım yedeklik için aradığımda sormuştum genel müdürlük çalışiyo dedi adam gayet net bi şekilde alım olacak dedi 2014 de ama Ay olarak birşey söylemedi

mağdurkral

Yeni Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar alım olacak..kesin...ama artık kpss ile olurmu bilmem..kazanan adam 2 gün işe başlayıp başka yeri kazanıp gidiyor.yedek alındı oda gelmiyecekmiş.böyle olursa artık bu sistemde almazlar.kurumda ciddi eleman eksiği var ve herşey gelecek kişi üzerine planlanıyor ama gelen yok..sonra buradaki insanlar ve gerçekten bu işe ihtiyacı olanlar mağdur oluyor.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Sırf İİBF bile alabilir çünkü kazanıp gitmeyen 4001ler mutlaka dikkatlerini çekmiştir 85'le Afyon'a gitmeyen matematikçi gibi.

Biz bunun için ne yapabiliyoruz hiç.İKya ulaşıyoruz yönetim kuruluna yönlendiriyor ama kimse de çıkıp Yönetim kurulundan randevu alalım 1-2 dosya hazırlayalım görüşelim çabasında değil adam yeni üye oluyor geliyor ilk msjı burda '' evet ptt yeni alım yapmalı tek kurtuluşumuz '' diyor diğeride '' gidip görüşülsün birşeyler yapın '' diyor herkes elini ayağını çekiyor bu durumda nasıl matematiği çıkarttırmayı hedefliyoruz başkan :)

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Biz bunun için ne yapabiliyoruz hiç.İKya ulaşıyoruz yönetim kuruluna yönlendiriyor ama kimse de çıkıp Yönetim kurulundan randevu alalım 1-2 dosya hazırlayalım görüşelim çabasında değil adam yeni üye oluyor geliyor ilk msjı burda '' evet ptt yeni alım yapmalı tek kurtuluşumuz '' diyor diğeride '' gidip görüşülsün birşeyler yapın '' diyor herkes elini ayağını çekiyor bu durumda nasıl matematiği çıkarttırmayı hedefliyoruz başkan :)
kesinlikle doğru tespit arkadaşım ..

bakma öyle ıslak ıslak.