PTT 2014 personel alımı için mail atıyoruz !

blueblues

İyi Bilinen Üye
Merhaba arkadaşlar kendi kafamdan içimi döktüm ve aşağıdaki adreslere mail attım =) isterseniz kendi cümlelerinizle, isterseniz de aşağıdaki maili copy paste yapın gönderin derim ben boş boş oturmak olmuyo.. lütfen..

mzozturk@ptt.gov.tr iaydemir@ptt.gov.tr stekelioglu@ptt.gov.tr ik@ptt.gov.tr ik.mevzuatburo@ptt.gov.tr ik.hareket@ptt.gov.tr ik.terfi@ptt.gov.tr ik.emekli@ptt.gov.tr ik.disiplin@ptt.gov.tr ik.sicil@ptt.gov.tr ik.arsiv@ptt.gov.tr ik.isci@ptt.gov.tr ik.tahakkuk@ptt.gov.tr ik.teskilat@ptt.gov.tr ik.sinavlar@ptt.gov.tr

Merhaba Saygıdeğer Ptt Yöneticisi, sizlerden ricamız yeni personel alımı yapacaksanız Gişe görevlisi ünvanına 83 farklı bölümden ziyade, İİBF mezunlarına ağırlık vermenizdir. Yok arkadaş ağırlık falan veremeyiz derseniz eğer, en azından Matematik bölümü mezunlarını belli başlı bölge yahut illere tercih yapmasını sağlayan bir tercih robotu hazırlarsanız duacınız oluruz, Zira 1 kasımda açıklanan 2300 kişilik gişe görevlisi alımınızda çoğu kadroları matematik bölümü mezunları doldurmuştur.

Biz İİBF (iktisadi ve idari bilimler fakültesi) mezunları olarak 3 merkezi atama döneminde toplam 2900 kadroya layık görüldük! Eğer ki PTT 2300 lük alımı sadece İİBF den gerçekleştirmiş olsaydı bu bize bi nefes almamızı sağlayacaktı, ama bizler 80+ puanlarla maalesef yeniden KPSS ye hazırlanmaya başladık.. Sizin çocuğunuz çoluğunuz yokmu? Bizler finans, muhasebe, bankacılık, iktisat dersleri aldık.. Matematikçiler bizim GİH kadrolarımıza atanıyorsa biz İİBF liler neden öğretmen olamıyoruz? Öğretmenlere yılda 50.000 kadro veriliyor bize verilen kadro 2 yılda 2900.. Lütfen bu maili kime okuduysa Adalet adına bizim için birşeyler yapsın.. İntihar etmedik diye mi bu hallere düşürüldük?

Sizin çocuğunuz 80 üstü puan alıp atanamasa, sizler çocuğunuza otur 90 al mı diceksiniz? Bizim ailemiz bize öyle diyor maalesef.. ki biz oturup 90 dahi alsak şuan en az 2 yıl merkezi atamada biyere atanamayız gelen kadrolar malum.. eğer PTT bi sonraki alımda 1500+ gişe görevlisi İİBF ye verirse ( matematik olmadan) bilinki binlerce İİBF mezunu ve ailesi bu maili okuyan kişi adına dualar edecektir.. bizim başka hiçbir çaremiz kalmadı.. lütfen bizim sesimizi bari siz duyun ve bu maile COPY PASTE edilen mailler ile dönmeyin.. allaha emanet olun..

blueblues

İyi Bilinen Üye
hatta bu mailin çıktısınısı alsak, ankaradaki arkadaşlarımız ve ben ankaraya gittiğimde pttde kimi görsek eline tutuştursak? :/

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İİBF'nin kalıcılığını vurgulayan, 4001'in kazanıp gitmediğini vurgulayan daha formal bir metin hazırlayacağım, seninki de gayet içten ve güzel bir metin olmuş @blueblues.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
İİBF'nin kalıcılığını vurgulayan, 4001'in kazanıp gitmediğini vurgulayan daha formal bir metin hazırlayacağım, seninki de gayet içten ve güzel bir metin olmuş @blueblues.
kardeş hakkarinin taban puanlarına vs. vurgula. tamamı iibf olması durumunda 75-76-77-78li pekçok ümidi olmayan arkadaşın ptt'de şansı olacağını belirt :)

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
güzel olmasına güzel de bazı cümlelerde emirvaki kırıcı gibi bana öyle geldi ama dediin gibi mail yağmuruna bir an önce tutumak gerekir ptt yi

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@isletmeci1985 in yazısını beklemekte fayda var

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
biraz daha akademik metin lazım dicem de kime akademik yazacaksın kurumun durumu ortada yazanın emeğine sağlık

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kardeş hakkarinin taban puanlarına vs. vurgula. tamamı iibf olması durumunda 75-76-77-78li pekçok ümidi olmayan arkadaşın ptt'de şansı olacağını belirt :)
Aynen dostum, aylardır belirlediğimiz düşündüğümüz ne varsa düşüne düşüne formal bir üslupla hazırlıyorum. 2. bir başlık açarım olmazsa. 75-76 olayı için teşekkürler, mutlaka değineceğim.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
işletmeci1985 arkdasım ukalalık olarak algılamazsan şubat 10 bin öğretmen alımı ve de 2014 ,40 bin öğretmen alımını da göz önünde bulundurursan güzel olur.biz kalıcıyız onlar gidici kabaca...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Akıl akıldan üstündür, çok iyi oluyor söyledikleriniz. Metne tek tek ekliyorum @iibfzede

blueblues

İyi Bilinen Üye
arkadaşlar ne kadar mail o kadar farkındalık yaratır.. şimdi şuan boşsanız ya kendi ifadelerinizle birşeyler yazıp atın, uğraşmak istemiyorsanızda yukarda benim yazdığım metini kopyalayıp atın.. teker teker mail adreslerinide kopyaladım yazdım buraya onun içinde uğraşmıcaksınız.. isletmeci1985 arkadaşımın hazırladığı metinide mail atarız.. hadi durmak yok =)