* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba Arkadaşlar güvenlik sorusturması başlayanlarda buraya yazsın bari :D mersin başlamış galiba bir arkadaşımızın evine gidilmiş

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Benimle birlikte bildiğim 1 kişi daha var Mersin için evine gidilen
mersinin maşalahı var hocamyaw helal olsun :D inşalah antalyada hemen baslar acaba güvenlik sorusturmasının sonucu ik ya gelir gelmez başlayacakmıyız yoksa onlar tekrar evrakları ankaraya yollayacak onay geldiğindemi?

Sınavrobotu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar benimde merak ettiğim il il değişiyormu acaba hızları soruşturmaların en uzun Ankara mı sürer acaba yoksa atananların kendi ikamet ettikleri ilin emniyetinin hızıyla mı alakalı

ozzie_ozzy

Change one thing,change everything..
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar benimde merak ettiğim il il değişiyormu acaba hızları soruşturmaların en uzun Ankara mı sürer acaba yoksa atananların kendi ikamet ettikleri ilin emniyetinin hızıyla mı alakalı
2017/1 İstanbul alımlarında hala gvenlik soruşturması tamamlanmayıp göreve başlamayanlar var.İl ve ilçe emniyetlerinin yoğunluğuna göre sanırım.Belli ki Mersin hızlı ilerliyor.

ozzie_ozzy

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
mersinin maşalahı var hocamyaw helal olsun :D inşalah antalyada hemen baslar acaba güvenlik sorusturmasının sonucu ik ya gelir gelmez başlayacakmıyız yoksa onlar tekrar evrakları ankaraya yollayacak onay geldiğindemi?
Ben sorduğumda güvenlik soruşturması biter bitmez sizi arayacağız gelip imza atacaksınız 1-2 gün içinde de başlayacaksınız demişlerdi

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben sorduğumda güvenlik soruşturması biter bitmez sizi arayacağız gelip imza atacaksınız 1-2 gün içinde de başlayacaksınız demişlerdi
hadi inşalah hocam bende işten cıkıcam ama borc cok cıkamıyorumda ama 15gün erken cıkıp yatmak istiyorum nasıl ayarlıcam bilemedim acaba eylül sonuna cıksammı en kötü ekimde baslarız gibime geliyor :D

ozzie_ozzy

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben o kadar bekleyeceklerini sanmıyorum şahsi düşüncem eylül başı gibi başlatırlar

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben o kadar bekleyeceklerini sanmıyorum şahsi düşüncem eylül başı gibi başlatırlar
eylül basıda bayrama dek geliyor sorusturmalar uzar az sankı hocam istanbul alımı 2 3 ayda sonuclanmıstı coğu ama bizimki 1 ayda bitermi

sese

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
sanki bizimki eylül ortası gibi olcak?? ankara en çok alımı yaptı inşaAllah il ve ilçelere bırakılır yoksa oraya kalırsa kişi sayısı çok olduğu için uzayabilir bide bu evine gilip ne yapılıyomuş biliyomusunuz çok heyecanlandım :harika::)

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
sanki bizimki eylül ortası gibi olcak?? ankara en çok alımı yaptı inşaAllah il ve ilçelere bırakılır yoksa oraya kalırsa kişi sayısı çok olduğu için uzayabilir bide bu evine gilip ne yapılıyomuş biliyomusunuz çok heyecanlandım :harika::)
biizim görüşümüzde eylül sonu iş bası yaparız gibi hocam istanbulbile 2 ayda sonuclandı hadi bizimkide 2 ay olsun eylül sonu olsun :D

ozzie_ozzy

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Oturduğumuz siteye gelip benimle ve ailemle alakalı sormuşlar yöneticiye ve görevliye..Eve gelip zile basmadılar yani :)

Aişe

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bana da iki buçuk ay dediler ekimden önce Zor gibi

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

sese

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
biizim görüşümüzde eylül sonu iş bası yaparız gibi hocam istanbulbile 2 ayda sonuclandı hadi bizimkide 2 ay olsun eylül sonu olsun :D
aynen hocam bide ben evrakı verdiğimde 2ay sonra gibi düşünün daha önce olursa üsrpriz olur dediler..inşaAllah güzel sonuçlanan bi sürpriz olur:)

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Aişe

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam o kadarını tahmin edebiliyorum:koptum::koptum::koptum: sadece size gelmişler ya soruşturma başlamış hani ondan heyecan aldı sıra bizede geliyo inşaAllah
Eve gitme olayı çok saçma geliyo bana ne yani biri sevmiyo diyelim iftira eder rapor mu tutucaklar nedir kayıtlardan baksınlar işte