* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Dicle Ünv.
Bölüm
İşletme
1750 kişinin işi kocaman bir kurum için bu kadar zora koşulacak şekilde ve belirsiz olmamalıydı. İşkence yapmasınlar millete yazıktır günahtır. 10 ocaktan itibaren yedekler için normal seyirde devam edilecek diye bir karar almak zor olmamalı
kesinlikle haklısın

muamma444

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam yedeklerden biri ikyı aramış khknın süresi 31 ocakta bitiyor yedeklik hakkı da 31 ocağa kadar geçerli demiş ben de burdan yorum yaptım hani bizi ilgilendiren madde de geçici madde ya bu mantıkla bu ay sonuna kadar hem bizim hem de yedeklerin işlemlerini tamamlamaları gerekir
Şimdi buradan sadece ilk çağrılan yedekler yararlanacak demek mi oluyor?
Gelmeyen yedeklerin yerine diğer yedekleri çağırmayacak mı?

Eğitim
Lisans
Üni
Dicle Ünv.
Bölüm
İşletme
Şimdi buradan sadece ilk çağrılan yedekler yararlanacak demek mi oluyor?
Gelmeyen yedeklerin yerine diğer yedekleri çağırmayacak mı?
hocam diğer mesajda da dedim bu sadece yaptığım yorum net bilgim yok bu yüzden kimseyi karamsarlığa sarmayalım bu mantık doğruysa 31 ocaktan sonra bu süreci kapatırlar ama bu haksızlık olur inşallah daha sonra da yedek almaya devam ederler

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
@Couslai hocam bu yardım vakfımı sandıgımı nedirya ona girmek zorundamıyız ne işe yarar bu?? bizim paramızmı birikiyor burda yani bize artısı ne :))

muamma444

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam diğer mesajda da dedim bu sadece yaptığım yorum net bilgim yok bu yüzden kimseyi karamsarlığa sarmayalım bu mantık doğruysa 31 ocaktan sonra bu süreci kapatırlar ama bu haksızlık olur inşallah daha sonra da yedek almaya devam ederler
İK ne zaman doğru söyledi ki :D

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
@Couslai hocam bu yardım vakfımı sandıgımı nedirya ona girmek zorundamıyız ne işe yarar bu?? bizim paramızmı birikiyor burda yani bize artısı ne :))
maaştan kesilecek ne var sa kesiyolar bys vakıf sendika ohh , ben hiçbirini istemiyorum açık ve net

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar strese gerek yok anlıyorum 8 aydır bekliyoruz ama haftasonunun keyfini çıkartın. sinemaya falan gidin arkadaşlarınızla buluşun adamlar çabalıyor boş durmuyorlar. ne yapalım beklemek gerekiyor. o 2. liste geliceksede gelir yedek arkadaşlarıda ayarlarlar sonuçta aramızdan imza atanlar olmuş sıra bizede gelicek bir gün.

muamma444

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
herhalde sayıyı tamamlamaya çalışıyorlardır. mesaj bekleyeceğiz işte ne zaman gelirse ama haftaya netleşir gibi
1750 kişiyi yedeklerle tamamlayacaklarsa
gelmeyen, başlamayan asillerde olacak.Bunların yerine yedekler çağrılacak. Belki de bu çağrılan yedeklerde gelmeyecek bunun yerine diğer yedekleri çağırmaları lazım. O yüzden takvim uzar. Bence ikinci listeden olan asillerin isimleri imzalandıktan hemen sonra başlarsınız

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
gelmeyen, başlamayan asillerde olacak.Bunların yerine yedekler çağrılacak. Belki de bu çağrılan yedeklerde gelmeyecek bunun yerine diğer yedekleri çağırmaları lazım. O yüzden takvim uzar. Bence ikinci listeden olan asillerin isimleri imzalandıktan hemen sonra başlarsınız
listenin tamamlanmasını geçtim bide evrak verme süreci sonrası uzuuuun bi güvenlik soruşturması süreci

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bende böyle düşünüyorum 2. liste onaylanınca toplu başalama dedikleri bu olsa gerek . herkes aynı gün aynı saatte değil. listeler onaylanır hadi imza atın derler kim ne zaman isterse başlar. ama bu yedeklik bu ayın sonuna kadar gibi şeylerden bişey anlamadım