* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar strese gerek yok anlıyorum 8 aydır bekliyoruz ama haftasonunun keyfini çıkartın. sinemaya falan gidin arkadaşlarınızla buluşun adamlar çabalıyor boş durmuyorlar. ne yapalım beklemek gerekiyor. o 2. liste geliceksede gelir yedek arkadaşlarıda ayarlarlar sonuçta aramızdan imza atanlar olmuş sıra bizede gelicek bir gün.

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Gümüşhane Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
modururiyetlik diz boyu isten ayrildik ev bakacaktik tam tekrar bi telefon daha gelme :):) muhtesem bisi ya :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
herhalde sayıyı tamamlamaya çalışıyorlardır. mesaj bekleyeceğiz işte ne zaman gelirse ama haftaya netleşir gibi
1750 kişiyi yedeklerle tamamlayacaklarsa
gelmeyen, başlamayan asillerde olacak.Bunların yerine yedekler çağrılacak. Belki de bu çağrılan yedeklerde gelmeyecek bunun yerine diğer yedekleri çağırmaları lazım. O yüzden takvim uzar. Bence ikinci listeden olan asillerin isimleri imzalandıktan hemen sonra başlarsınız

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
gelmeyen, başlamayan asillerde olacak.Bunların yerine yedekler çağrılacak. Belki de bu çağrılan yedeklerde gelmeyecek bunun yerine diğer yedekleri çağırmaları lazım. O yüzden takvim uzar. Bence ikinci listeden olan asillerin isimleri imzalandıktan hemen sonra başlarsınız
listenin tamamlanmasını geçtim bide evrak verme süreci sonrası uzuuuun bi güvenlik soruşturması süreci

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bende böyle düşünüyorum 2. liste onaylanınca toplu başalama dedikleri bu olsa gerek . herkes aynı gün aynı saatte değil. listeler onaylanır hadi imza atın derler kim ne zaman isterse başlar. ama bu yedeklik bu ayın sonuna kadar gibi şeylerden bişey anlamadım

Nezsuuuuu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
nezsuu gelir bugün gelmezse haftaya gelir sonuçta bizde bekliyoruz . yalnız değilsin bırakmayız seni dert etme elbet gelicek
Evet hocam anca beraber kanca beraber bakın adamlar bizi ayırmak İstemiyo aynı andanbaşlıcaz işe:)yok hocam artık işin cılkı çıktıda bende öylesine arıyorum arayı soğutmamak lazım;D

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Evet hocam anca beraber kanca beraber bakın adamlar bizi ayırmak İstemiyo aynı andanbaşlıcaz işe:)yok hocam artık işin cılkı çıktıda bende öylesine arıyorum arayı soğutmamak lazım;D
evet nezsuu hocam sizinkilerde onaylanır sonra imzaya gideriz birlikte başlama olayı bu bence netleşsinde bende gandalf gibi bi takım alayım kendime tabi o kadar pahalı değil 1800 lira harcamış ))

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar benim tebligatım da geldi. Dün ik mı aramıştım ben seni yarın bilgilendireceğim dedi ama aramadı gidip ev falan tutacağım. Ben şimdi atandığım yerde değilim ne yapsam acaba? bi fikir verin yavfff..:rolleyes:

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
evet nezsuu hocam sizinkilerde onaylanır sonra imzaya gideriz birlikte başlama olayı bu bence netleşsinde bende gandalf gibi bi takım alayım kendime tabi o kadar pahalı değil 1800 lira harcamış ))
2 takım 4 gömlek 1250 :D

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar benim tebligatım da geldi. Dün ik mı aramıştım ben seni yarın bilgilendireceğim dedi ama aramadı gidip ev falan tutacağım. Ben şimdi atandığım yerde değilim ne yapsam acaba? bi fikir verin yavfff..:rolleyes:
iki ucu temiz değnek :p tutmasan elin ayağına dolanır tutsan da süreç bidaha uzasa kira derdi var

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
valla hocam benim arkadaşta istanbuldan ankarayı kazandı . imza atmadan ev tutmam diyor. yeride belli. imzayı bekliyor .

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
atandıgın yere git evini tut hocam imza için cagırdıklarında gider atarsın evin hazır olsun haftaya baslanır tabi siz yine kendi bildiğinizi yapın :)

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam halihazırda çalışmıyorsanız gidip ev bakmaya başlayın aradan çıksın büyük olasılıkla haftaya işbaşı olur