* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar benim tebligatım da geldi. Dün ik mı aramıştım ben seni yarın bilgilendireceğim dedi ama aramadı gidip ev falan tutacağım. Ben şimdi atandığım yerde değilim ne yapsam acaba? bi fikir verin yavfff..:rolleyes:
atandıgın yere git evini tut hocam imza için cagırdıklarında gider atarsın evin hazır olsun haftaya baslanır tabi siz yine kendi bildiğinizi yapın :)

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar benim tebligatım da geldi. Dün ik mı aramıştım ben seni yarın bilgilendireceğim dedi ama aramadı gidip ev falan tutacağım. Ben şimdi atandığım yerde değilim ne yapsam acaba? bi fikir verin yavfff..:rolleyes:
hocam halihazırda çalışmıyorsanız gidip ev bakmaya başlayın aradan çıksın büyük olasılıkla haftaya işbaşı olur

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
Biz pazartesi başlıyorduk Ben şimdi arandim baslamayin haber gelecek dedi tekrar ne için dedim biseyden haberim yokmuş gibi bu 200 kişilik liste var o yüzden dedi şimdi ben anlamadım ne bekliyoruz bu iki yüz kişi onay mi yoksa güvenlik soruşturması olanlar mi

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Biz pazartesi başlıyorduk Ben şimdi arandim baslamayin haber gelecek dedi tekrar ne için dedim biseyden haberim yokmuş gibi bu 200 kişilik liste var o yüzden dedi şimdi ben anlamadım ne bekliyoruz bu iki yüz kişi onay mi yoksa güvenlik soruşturması olanlar mi
onaydır canımya gs sanmam

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
bu 200 nerden çıktı bende çok merak ediyorum bana ilk gün dediki 700 kadarı onaylandı bin küsürü daha bekliyo oda bir hafta sürer dedi acaba o bin küsür 200 e mi indi yoksa başka bi liste mi dedikleri gibi sorunlu g.s felan ama düşününce okadar da sorunlu g.s olmaz yanniiii

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
bu 200 nerden çıktı bende çok merak ediyorum bana ilk gün dediki 700 kadarı onaylandı bin küsürü daha bekliyo oda bir hafta sürer dedi acaba o bin küsür 200 e mi indi yoksa başka bi liste mi dedikleri gibi sorunlu g.s felan ama düşününce okadar da sorunlu g.s olmaz yanniiii
aynn hocam okadar sorunlu olmaz ya 200 e düştü yada lafın gelişi 200 deniliyor :eek:

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
Valla hiç birşey anlamadım şaka gibi bir kurum başlamadan bezdirme politikası yapıyorlar neyi bekliyoruz onu bile tam olarak kimse bilmiyor

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla hiç birşey anlamadım şaka gibi bir kurum başlamadan bezdirme politikası yapıyorlar neyi bekliyoruz onu bile tam olarak kimse bilmiyor
beklediğimiz şey belli canım aynı anda baslamak bütün onaylar bitince tek o kısımda eminiz yani :)

elif12

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ilk gün yani çarşamba günü bin küsür kişi onaylanmamıştı iki gün geçti bu süre içinde o bin kişi ikiyüze düşmüştür belki. Kafamda milyon soru of gerçekten yoruldum

Kirpi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
700 onaylandı, bin küsürü de onay bekliyorsa 1750 oluyor zaten. Eee yedekler nerede? Biliyoruz ki bir sürü belge vermeyen asil var, belge veren içinden şu süreçte başka yere giden de vardır muhakkak, Ankara yedeklerinde 50 küsür kişi maille belge vermeye çağrıldı, başka illerin (misal Antalya) ise henüz çağırılmadı. 1750 asil birden belge vermedi ki nasıl 700 onaylandı, bin küsür de bekliyor olabilir? Bence sana verilen bilgide bir sorun var.

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
700 onaylandı, bin küsürü de onay bekliyorsa 1750 oluyor zaten. Eee yedekler nerede? Biliyoruz ki bir sürü belge vermeyen asil var, belge veren içinden şu süreçte başka yere giden de vardır muhakkak, Ankara yedeklerinde 50 küsür kişi maille belge vermeye çağrıldı, başka illerin (misal Antalya) ise henüz çağırılmadı. 1750 asil birden belge vermedi ki nasıl 700 onaylandı, bin küsür de bekliyor olabilir? Bence sana verilen bilgide bir sorun var.
312 307 5138 bide sen ara bakalım

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Evet arkadaşlar trajikomik bir hadisenin yine içindeyiz.Cevap bekleyen sorularımız var.
1)Tüm arkadaşlar genel müdürlükten atama onayı alıp baş müdürlüklerine mail atıldığında mı imzaya çağırılacağız?(En iyi olasılık bu olsa gerek)
2)Güvenlik soruşturması bitmemiş veya bitip de genel müdürlüğe kadar ulaşmamış veya olumsuz sonuçlanan arkadaşları mı bekliyoruz?(Düşük olasılık daha aralık ayında bu evrak göndermeyenler mail atsın denmişti)
3)Yedek arkadaşların sürecinin tamamlanmasını da mı bekleyeceğiz?(En düşük olasılık çünkü bu arkadaşların kesin olarak çağrılması için asillerin işbaşı yapması ve evrak versin vermesin gelmeyenlerin 15 günlük sürede tespiti yapılması gerekir çünkü ne denmişti 15 gün sürede evrak vermeyenlerin atamaları iptal edilir ama bir de evrak verip sonradan başka kuruma geçecek arkadaşlar var onlar da bize tanınan 15 günlük işe başlama periyodunun sonunda netleşir.Ayrıca bakanımız bize tarih belirtti ve 8 ocak duyurusu ile atama işlemleri başladı dendi herhalde bir atama 3 ayda gerçekleşmez çünkü herkes onay safhasında hatta imza atanlar bile var.Futbol maçında bile as oyuncu ile yedek oyuncu aynı anda maça çıkamıyor:)

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Evet arkadaşlar mantıklısı da ev tutmamak galiba ne olacağı belli olmaz şimdi bir sürü masraf çıkarmak riskli iş. Ben bu hafta sonu izinliymiş gibi davranyım :islik: @gandalf @gençler06
ev tutmasanbile piyasasına bak birkaç gözüne kestir hocam imza ile hemen gider tutarsın ev tutmak ha diyince olmuyor heleki bu aralar kiralar ucuk ve ev az :(