* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ev için imzayı beklemeyin arkadaslar nacizane fikrim ev bulmak kolay değil ben Antalyadayım burdabile kiralık ev yok arkadasıma bakıyorum o derece siz düşünün şimdiden evinize bakın fikiredinin gerekirse sözleşin bu ptt ye belli olmaz bakmısız pzartesi baslarız hemen ev bulurum içine girmeyin tabi bu benim fikrim :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
3044 brüt ama kesintiler bu miktar üzerinden olmayacakmış üstüne bir şeyler eklenip sonra kesintiler olucakmış 3000 alırsınız yemekle falan dedi ama tahmini konuştu bence. burda paylaşılan bi maaş tablosu vardı o muhtemelen doğru 2870 gibi bir şeydi. çünkü bilgileri sızdırıyo bizden biri falan gibi yorum yaptı o tablo hakkında.
bu ik çok csi izlemiş :koptum:

Nezsuuuuu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben şubemi bilmiyorum annemler Ankara’da bi süre onlarda kalırız sonra ev bakıcam kiralar çok fena 750-800 bu ne ya bu evlerde vasat

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben şubemi bilmiyorum annemler Ankara’da bi süre onlarda kalırız sonra ev bakıcam kiralar çok fena 750-800 bu ne ya bu evlerde vasat
750 800 bulursan hemen tut hocam Antalya içine sinecek kiralar 1100 den baslıyor :(

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Birikim hesabı banka gibi faiz veriyor girmek zorunda değilsiniz hocam
ha iyi hocam birikim yapıyorsa iyi bari :D baska birşeye yaradıgı yok yanı istediğimiz zaman cıkabilirmiyiz ayda kaç kaç yatırıyoruz

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Nerde bu kira yahu?
Eryaman civarinda calisacak arkadaslarin ev bulmasi rahat olucaktir evler hem yeni guzel hem uygun sayilir
Hatay Kırıkhan aidat 25 tl çift tuvalet çift banyo 3 oda bir salon iş yerine dolmuşla 10dk. doğal gaz da bağlanacak.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Hatay Kırıkhan aidat 25 tl çift tuvalet çift banyo 3 oda bir salon iş yerine dolmuşla 10dk. doğal gaz da bağlanacak.
Hocam hayırlı uğurlu olsun ne güzel muhabbetler bunlar ya :) geçen ay işe başlatacaklar mı diye konuşuyoduk şimdi evler tutuluyor imzalar atılıyor imzalar bekleniyor :) maşaallah, Allah bozmasın :D