* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Nerde bu kira yahu?
Eryaman civarinda calisacak arkadaslarin ev bulmasi rahat olucaktir evler hem yeni guzel hem uygun sayilir
Hatay Kırıkhan aidat 25 tl çift tuvalet çift banyo 3 oda bir salon iş yerine dolmuşla 10dk. doğal gaz da bağlanacak.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Hatay Kırıkhan aidat 25 tl çift tuvalet çift banyo 3 oda bir salon iş yerine dolmuşla 10dk. doğal gaz da bağlanacak.
Hocam hayırlı uğurlu olsun ne güzel muhabbetler bunlar ya :) geçen ay işe başlatacaklar mı diye konuşuyoduk şimdi evler tutuluyor imzalar atılıyor imzalar bekleniyor :) maşaallah, Allah bozmasın :D

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam hayırlı uğurlu olsun ne güzel muhabbetler bunlar ya :) geçen ay işe başlatacaklar mı diye konuşuyoduk şimdi evler tutuluyor imzalar atılıyor imzalar bekleniyor :) maşaallah, Allah bozmasın :D
Sagolasin şu son dakika golleri de olmasa bugün imza pazartesi isbasiydi bugün hayırlamaya gelen oldu imza attım sanıp ben yine ters köşe:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar atandığım şube müdürü toplu başlamanın 16 ocakta olduğunu söyledi.sizinlede paylaşmak istedim.ik müdürü birşey bilmediğini söyledi. Hangisine inanmalı bilmiyorum.
bence zor öyle olsa h.sonu msj gelmeli p.tesi herkes imza atmalı ki salı başlansın

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar atandığım şube müdürü toplu başlamanın 16 ocakta olduğunu söyledi.sizinlede paylaşmak istedim.ik müdürü birşey bilmediğini söyledi. Hangisine inanmalı bilmiyorum.
İk müdürüne inandım ben:)şube müdürüne de inanmak istedim:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
daha önce de dedim toplu başlatmadan kasıt toplu onaydır hiçbir şekilde toplu başlatma mümkün olamaz
ancak şöyle olur toplu başlama 15 günlük süre varya herkes o sürenin sonunda başlar :D bu arada ben tahminimi tekrarlıyorum PERŞEMBE iş başı yapıyoruz !!!

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
bence zor öyle olsa h.sonu msj gelmeli p.tesi herkes imza atmalı ki salı başlansın
O şekil değildir pazartesi tüm onayları bitirirlerse 16dan 31 ocaka kadar 15 günlük süre başlar isteyen istediği zaman imzayı atıp baslar

Eğitim
Lisans
Üni
Dicle Ünv.
Bölüm
İşletme
ancak şöyle olur toplu başlama 15 günlük süre varya herkes o sürenin sonunda başlar :D bu arada ben tahminimi tekrarlıyorum PERŞEMBE iş başı yapıyoruz !!!
bugün son saatte aradım diyor türkiye geneli daha soruşturması bitirmeyenler var 2. listeye yetişemeyenler de olabilir