* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
unvani vermezler hemen genel mudur onayindan cikiyor inlar eger veznedar varsa o aize yerine bakin izne ciktiginda bakacak biri olsun diye ogretiyordur.ama veznedar olmasa veznedar yerine bakarsan bir sure ainra mudur talep eder genel mudurlukte onaylaraa unvan alirsiniz
Bizim vekil müdür veznedar zaten. Yarın bı gün müdür atanirsa veznedar olacak o yüzden bana unvan vermezler sadece vezne işini yükleyip 2830 TL maaşla devam derler.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
ama sabah herkesten önce gelip akşam herkesten sonra çıkıyorsun , her hafta sonu mecbur geliyorsun bizim ki gibi merkez şube isen , izin zorluğu zaten başlı başına bi bela , ama kralsın orası da başka :D
gişeden 3-5 kat daha iyi her açıdan, anlatmaya gerek yok görüyorsunuz anlatmıyorum :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Su an full performans alan 617 civarı aliyor sanirim tabi vergi dilimi degisince bu rakam dusuyor ama 2883 tl maas alan biri performansla aylık kazanç 3500 tl ye geliyor.
Max yatan performans 530 liraymış ama. Zam muhabbeti dönüyor bakalım yüzde 3 .s siz eskilerdensiniz sanırım hocam. Ne kadar oldu ptt yr gireli? Memnun musunuz? Ben 2 ay olmadan usandım. Müşterilerle uğraşmaya değmiyor aldığımız para

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Max yatan performans 530 liraymış ama. Zam muhabbeti dönüyor bakalım yüzde 3 .s siz eskilerdensiniz sanırım hocam. Ne kadar oldu ptt yr gireli? Memnun musunuz? Ben 2 ay olmadan usandım. Müşterilerle uğraşmaya değmiyor aldığımız para
Benim 4 seneyi gecti. Ilk ihsl li o 530 tl durumu %27 vergide olmustur su an %15 birde zam geldi yeni yilda.memnun olmak anket konusunda yazdim yerden yere değişir.

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende usandım valahhi. Kargodayim ilçede başka kargo yok. İki de cezaevi var. Ve tek başımayım. Aldığımız para hiç kalıyor bu eziyetin yanında

ibrahim42

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
İşletme
Slm arkadaşlar ben henüz başlamadım.güvenlik soruşturması bitmedi henüz ne kadar sürer acaba Ankara için birde PTT misafirhanesinde kalan oldumu ücreti ne kadar nekadar kalabiliriz yardımcı olur musunuz teşekkürler

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Slm arkadaşlar ben henüz başlamadım.güvenlik soruşturması bitmedi henüz ne kadar sürer acaba Ankara için birde PTT misafirhanesinde kalan oldumu ücreti ne kadar nekadar kalabiliriz yardımcı olur musunuz teşekkürler
güvenlik soruşturmaları 1-3 ay arası sürüyor genelde ben kaldım misafirhanede ücret günlük 40 tl sadece kahvaltı veriliyor