* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
40 TL cokmus hemen ev tutmak lazım siz ne güzel başladınız acemilik bitti valla
evet ev çok daha karlı metro otobüsler hep full dinç gelin ankaraya :) ptt de kolay lokma değil şubedenşubeye değişse de genelde stres ve yoğunluk hat safhada

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Şimdiden korkmaya başladım siz alisabildinizmi peki nasıl gidiyor
ben henüz şubelere hiç gitmedim hala merkezdeyim bizim eskilerin hepsi 399 lular sağolsunlar çok yardımcı oluyor hepsi o yüzden memnunum şimdilik ama ilerde şubelere verirler mi verince ne bekler beni bilemiyorum

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ben henüz şubelere hiç gitmedim hala merkezdeyim bizim eskilerin hepsi 399 lular sağolsunlar çok yardımcı oluyor hepsi o yüzden memnunum şimdilik ama ilerde şubelere verirler mi verince ne bekler beni bilemiyorum
Kargocusun bence sansin az o bakimdan sube olarak :)

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
inşallah dediğin gibi olur yerimden memnunum :) evet ben de duydum genelde kargocu azmış özellikle kızlar yanaşmıyormuş
Biri izne çıktı mi parasal giseden biri gider genelde tek kisilik subeyse iki kisilik subeyse bilemem tabi o zamanda yuksek ihtimal parasal gise gider yani bence.

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Biri izne çıktı mi parasal giseden biri gider genelde tek kisilik subeyse iki kisilik subeyse bilemem tabi o zamanda yuksek ihtimal parasal gise gider yani bence.
bakalım ptt bize ne sürprizler hazırlayacak daha sizin ne kadar oldu çalışmaya başlayalı

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
tayin oluyor yani sıkıntı etmezler inşallah 3 sene sonra tabi o günü görmek nasip olursa inşallah
Ben ve bir kac kisi daha bildigim mersine geldik o zamanki durumlarada bakar olanda var olmayanda var.insallah sizede nasip olur istediğiniz ilde çalışmak

vasıflıişsiz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Günaydın arkadaşlar . Performans almak için aylık puan en az kaç olmalı ?

Nevada

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaslar merhaba bys sifresini almak icin hangi numarayi aramamiz gerkiyor bilgisi olan varmi

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar merhaba bys sifresini almak icin hangi numarayi aramamiz gerkiyor bilgisi olan varmi
size gelen zarftaki üyenumarasını yazıyorsunuz sonun adınız ve soyadınızın baş harflerini ekliyorsunuz şifreniz bu hocam :)
örnek : 2486321ŞK