* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
merkezlerden şubelere torba kesilirken işleyiş nedir ? sadece torba mı kesiliyor yoksa torbalar bide ptb ye mi ekleniyor ?

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
merkezlerden şubelere torba kesilirken işleyiş nedir ? sadece torba mı kesiliyor yoksa torbalar bide ptb ye mi ekleniyor ?
öyle bir şey mi var bizim tüm kargolar bana yani merkeze gelir bizim şubelereyse açıktan sevk yapıyorum başka şubelere olunca ikinci adrese sevk yapıp torbaya atıyorum normal kargolarla birlikte gidiyor

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
öyle bir şey mi var bizim tüm kargolar bana yani merkeze gelir bizim şubelereyse açıktan sevk yapıyorum başka şubelere olunca ikinci adrese sevk yapıp torbaya atıyorum normal kargolarla birlikte gidiyor
onu soruyorum işte , bizde bugüne kadar gelen giden servisindeki şirket elemanları yapıyodu hiç yapmadım bilmiyorum , hepsi merkeze geliyor şubelerinki ayrılıyorya onlara nasıl gönderim yapılıyor( bildiğim tek şey her şubeye ayrı torba açılıyor gerisini bilmiyorum)

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
onu soruyorum işte , bizde bugüne kadar gelen giden servisindeki şirket elemanları yapıyodu hiç yapmadım bilmiyorum , hepsi merkeze geliyor şubelerinki ayrılıyorya onlara nasıl gönderim yapılıyor( bildiğim tek şey her şubeye ayrı torba açılıyor gerisini bilmiyorum)
yok bizim şubelereyse sisteminden diğer adrese sevk çıkarıp yapıştırıyorum o kadar açıktan gidiyor ama başka şubelereyse torbaya ve pttbeden diğerleriyle gidiyor

Sdt

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bizim dört aylık deneme süreci bitince maaşlar değişecek mi bu ayki maaş 2880 yatmış Ankara

Sdt

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yemek 20 gün geçen ay 2750 falandı yemek az olduğu İçin ama bu ay yemekle böyle geldi

Nezsuuuuu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben geçen ay Ankara 2710 aldım yemek hariç beş var 133 kesilmiş bu ay çıkıcam

Nezsuuuuu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben ufuktepedeyim şubede yerim rahat sakin bir yer ama performans 0 yani bekleme Keçiören geçeyim diyorum orası için de hiç iyi şeyler söylemiyorlar