* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben atılırım işten her gün birini döverim;D siz iyi sabrediyorsunuz okurken geriliyorum , hele bi arkadas vardı burda sucsuz halde o kadar baskı görmüş o şefini alıp sistematik işkenceye tabi tutacaksin
merak etme bunlara gerek kalmaz bazı müşteriler sağolsun seni yeterince bezdiriyor hele bir de yoğun bir yere düşersen başını kaldıracak zamanın olmayacak :))

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
kamuda yaz dönemi kıyafet uygulaması bizde de geçerli mi 15 mayısta başlıyor ceket ve kravat takmasak sıkıntı olur mu
Hüseyin biz keten spor ayakkabı takılıyoruz bırak bu ceket takım işlerini:cool::cool:

kareminov

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İktisat
:) zorunlu diil galiba herhangi bi müdür gelirse kravat takılıyo başkada bişey yok sarı ayakkabı deri ceketle çalışan kadınlar varken erkeklerde takım arayışı biraz ironik

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
:) zorunlu diil galiba herhangi bi müdür gelirse kravat takılıyo başkada bişey yok sarı ayakkabı deri ceketle çalışan kadınlar varken erkeklerde takım arayışı biraz ironik
sonunda benim gibi düşünen biri çıktı :D bayanlarda yaz kış ayrımı yok dolapta ne varsa giyip geliyorlar biz erkekler sık boğma :D