* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben atılırım işten her gün birini döverim;D siz iyi sabrediyorsunuz okurken geriliyorum , hele bi arkadas vardı burda sucsuz halde o kadar baskı görmüş o şefini alıp sistematik işkenceye tabi tutacaksin
benden mi bahsettiniz?

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar bu son alimda gise gorevlsii alimi var birde gise gorevlsi (banka) diyor neden ayirmislar bizim yaptigimizda bankacilik islemi degilmi bir nebze

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar bu son alimda gise gorevlsii alimi var birde gise gorevlsi (banka) diyor neden ayirmislar bizim yaptigimizda bankacilik islemi degilmi bir nebze
bence aynı olmayacak hgs pttcell gibi pazarlama departmanları oluşturulacak daha aktif görevler verilecek öylesine yapılmış bir ayırım değil bu alım

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Aynen
bence aynı olmayacak hgs pttcell gibi pazarlama departmanları oluşturulacak daha aktif görevler verilecek öylesine yapılmış bir ayırım değil bu alım
Aynen huseyin bu ayrimin bir nedeni varda pttcel hgs icin bankami acicaklar yani bankacilik islmemlerini biz yapiyoruz yani orda sasirdim farkli ne olabilir die

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Aynen
Aynen huseyin bu ayrimin bir nedeni varda pttcel hgs icin bankami acicaklar yani bankacilik islmemlerini biz yapiyoruz yani orda sasirdim farkli ne olabilir die
emin ol ne yapacağını bu ayrımı yapanlar da bilmiyordur.

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Merhaba 2017/2 yedeklerindendim bugun ilk is gunumdu. Gisedeydim bazi islemler cok karisik geldi kasa yapmak da tabiki. Ilk gun normal ama yarin oturur gozetimimizde islem yaparsin dediler gozum inanilmaz korktu. Sizler baslayali 4 ay oluyor bu sureci coktan atlattiniz umarim ben de cok kisa surede adapte olabilirim oyle olmam bekleniyor cunku.

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
Merhaba 2017/2 yedeklerindendim bugun ilk is gunumdu. Gisedeydim bazi islemler cok karisik geldi kasa yapmak da tabiki. Ilk gun normal ama yarin oturur gozetimimizde islem yaparsin dediler gozum inanilmaz korktu. Sizler baslayali 4 ay oluyor bu sureci coktan atlattiniz umarim ben de cok kisa surede adapte olabilirim oyle olmam bekleniyor cunku.
Hocam hiç korkmasın gözün herşey zamanla oturacak sadece açık vermemeye bak sen

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Co
Hocam hiç korkmasın gözün herşey zamanla oturacak sadece açık vermemeye bak sen
Cok tesekkur ederim donusunuz icin benim de en buyuk korkum acik vermek. islemleri de oturtamadigim icin tedirgin oluyorum cok kisa surede cok sey bekleniyormus gibi geliyor.