* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
Co

Cok tesekkur ederim donusunuz icin benim de en buyuk korkum acik vermek. islemleri de oturtamadigim icin tedirgin oluyorum cok kisa surede cok sey bekleniyormus gibi geliyor.
Yok hocam daha birinci günden sizden kimse bişey beklemez bekleyemez yani

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba 2017/2 yedeklerindendim bugun ilk is gunumdu. Gisedeydim bazi islemler cok karisik geldi kasa yapmak da tabiki. Ilk gun normal ama yarin oturur gozetimimizde islem yaparsin dediler gozum inanilmaz korktu. Sizler baslayali 4 ay oluyor bu sureci coktan atlattiniz umarim ben de cok kisa surede adapte olabilirim oyle olmam bekleniyor cunku.
ilk başta bize de çok karışık geldi.Daha sonra sürekli aynı işlemleri yaptığımızı fark ettik.sisteme zamanla adapte olursun.önemli olan çalıştığın yerdeki arkadaşlarınla ile iyi geçinmek.Gerisi hikaye.

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba 2017/2 yedeklerindendim bugun ilk is gunumdu. Gisedeydim bazi islemler cok karisik geldi kasa yapmak da tabiki. Ilk gun normal ama yarin oturur gozetimimizde islem yaparsin dediler gozum inanilmaz korktu. Sizler baslayali 4 ay oluyor bu sureci coktan atlattiniz umarim ben de cok kisa surede adapte olabilirim oyle olmam bekleniyor cunku.
ben biraz daha abartayım hatta zamanla aynı işlemleri yapmaktan sıkılacaksın şu an yenisin sorumluluk yok bu günlerin tadını çıkar daha sonra yeterince yorulacaksın bu arada hayırlı olsun

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ilk başta bize de çok karışık geldi.Daha sonra sürekli aynı işlemleri yaptığımızı fark ettik.sisteme zamanla adapte olursun.önemli olan çalıştığın yerdeki arkadaşlarınla ile iyi geçinmek.Gerisi hikaye.
Tesekkur ederim donusunuz icin. Tavsiyelerinizi dikkate alicam mutlaka.

Hikmet_Esra

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İlk başlarda gözün korkuyor ama hiçte öyle değil severek yaparsan çok çabuk öğrenirsin benim 19unda 2 ay olacak çoğu şeyi öğrendim tek başıma şubede çalıştırıyorlar aslında çok çabuk işi öğrenmek iyi bişey değil tek çalışmak kadar zor bişey yok

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ben biraz daha abartayım hatta zamanla aynı işlemleri yapmaktan sıkılacaksın şu an yenisin sorumluluk yok bu günlerin tadını çıkar daha sonra yeterince yorulacaksın bu arada hayırlı olsun
Cok tesekkur ederim. Evet farkindayim zamanla rutine baglayacaginin ama bi anda cok fazla bilgi yuklemesi olunca yarin da oturur gozetimimizde islem alirsin denince panik ve stres oldum. Onerileriniz icin tekrar tesekkurler dikkate alicam.

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
İlk başlarda gözün korkuyor ama hiçte öyle değil severek yaparsan çok çabuk öğrenirsin benim 19unda 2 ay olacak çoğu şeyi öğrendim tek başıma şubede çalıştırıyorlar aslında çok çabuk işi öğrenmek iyi bişey değil tek çalışmak kadar zor bişey yok
Tahmin edebiliyorum kolayliklar diliyorum size de.

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Tesekkur ederim donusunuz icin. Tavsiyelerinizi dikkate alicam mutlaka.
Artik zamanla.daha musteri giseye.yanasmadan ne islem yaptiracagini anliyorsub o gelmeden sen isleme basliyorsun :D

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Asıl sözleşmeyi imzalayanız oldumu arkadaşlar