* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yok hocam öyle şeyler olmadı hiç şimdiye kadar ciddiyet vardı. Günlük gelmeme durumu varsa bilemiyorum ama il merkezi ve şube ye yazdığım kadar uzaklıkda. Az önce yine takip sistemine baktım. 20:10 da cihetten gönderi çıkarıldi yazmışlar. Bu ne demek oluyor ? herkes evdeydi gün boyu gelip de geri dönme ihtimali de yok.
Gitmemiş zaten eve, eve gidip dönse ihbarlanırdı... cihetten çıkarılmışsa götürmemiş yarın yine ekler....

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kargo takibine baktım 11:30 da dağıtıcıya verilmis ama halen şube ye 6 km uzaktaki eve gelmedi. Kaça kadar dağıtıyor lar ? yarın a mi kaldı.
O koy dagitimi olarak geciodur haftada 1 gun dagitima cikior bizde sizde de durum aynidir ptt subede bekliodur gunu gelince dagitima cikar

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Destek acil yardmci olrmusunuz firat kalkani elbab ptt m10 us e nasil kargo yollayacagz yapan var mi hc

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Valla hocam ben 5 gündür başladım beni tek basıma bıraktılar ve bakanlık gibi bir yerdeyim hep kargo posta işleri düşünün yanı rahat 1000 tane posta girişi yapıyorum gerçi yapmaya çalışıyorum çünkü tam öğrenemedim herkes merkezde bir hafta izlerken beni ilk günden bakanlığa verdiler bana yapılan bir haksızlık onun için bu kurumda adalet yok torpilin varsa istediğin yere gidersin
ne desem bilmiyorum gerçekten. Senin durumunu okuyunca yazdığıma utandım. Personel yetersizliğinin acısını biz çekiyoruz. Şubede iki kişiyiz ama kargoya sadece ben bakıyorum mesela. İş ayrımı yapılmış ve haksızlık kurum içinde de mevcut. Napsak artık bilmiyorum. Çözümü de yok.

Tirebolu28

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşım seçim günü postanede nöbetçi idi. Bunun için mesai ücreti alacak mi? Müdür bey alamayacağı söylemiş

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Teftiş oldu kasamızı saydılar çok şükür sıkıntı yoktu bende

Çamay

Dünya yine de dönüyor..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla hocam ben 5 gündür başladım beni tek basıma bıraktılar ve bakanlık gibi bir yerdeyim hep kargo posta işleri düşünün yanı rahat 1000 tane posta girişi yapıyorum gerçi yapmaya çalışıyorum çünkü tam öğrenemedim herkes merkezde bir hafta izlerken beni ilk günden bakanlığa verdiler bana yapılan bir haksızlık onun için bu kurumda adalet yok torpilin varsa istediğin yere gidersin
bu durum tamamen yöneticilerinizin sizin acemiliğinizi kullanmasından kaynaklanıyor .4 ay deneme süresinde tek başına şubede çalıştırılmaz personel diye kesin emir yazı var.birşeyleri bildiğinizi belirtin.yoksa kafaya göre nizam düzen işler yıpranan siz olursunuz .

Son düzenleme:

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
ne desem bilmiyorum gerçekten. Senin durumunu okuyunca yazdığıma utandım. Personel yetersizliğinin acısını biz çekiyoruz. Şubede iki kişiyiz ama kargoya sadece ben bakıyorum mesela. İş ayrımı yapılmış ve haksızlık kurum içinde de mevcut. Napsak artık bilmiyorum. Çözümü de yok.
Ya
bu durum tamamen yöneticilerinizin sizin acemiliğinizi kullanmasından kaynaklanıyor .4 ay deneme süresinde tek başına şubede çalıştırılmaz personel diye kesin emir yazı var.birşeyleri bildiğinizi belirtin.yoksa kafaya göre nizam düzen işler yıpranan siz olursunuz .
Ya zaten şikayet gelmiş yavaş iş yapılıyor DİE onlarda işi bilen birini gönderdiler bende ondan öğreniyorum :)

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
bugün gümrük mulakatında adamlar diyoki bütün ptt burda ne bu böyle hiç mi işinizi sevmiyonuz :p
Gümrükte çalışıyor olmasam da az çok görüyorum,ara ara gümrüğü bugünümüze dua ettirecek gün sayısı azımsanmayacak kadar fazla emin ol :)

Son düzenleme:

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
25 inde izmirde masak egitimine girecek olan.varmi

Şükokica58