* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
25 inde izmirde masak egitimine girecek olan.varmi

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

ibrahim42

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar Ankara insan kaynakları numarasını bilen varmı e posta adresimde bı değişiklik oldu nereye bildircem bilmiyorum

axl

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar merhaba. Bana Samsun’da eğitim çıkmış. İzmir den gideceğim. Uçak rezervasyonu falan nasıl oluyor? Ankara’ya giden arkadaşlar nasıl yapmıştı? Biz alıp fatura mı ibraz ediyoruz?

axl

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yoksa masak eğitimi de şef beni kandırıyor mu öyle olsun inşallah :):)

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar merhaba. Bana Samsun’da eğitim çıkmış. İzmir den gideceğim. Uçak rezervasyonu falan nasıl oluyor? Ankara’ya giden arkadaşlar nasıl yapmıştı? Biz alıp fatura mı ibraz ediyoruz?
Hocam ben eğitimden sonra faturaları ibraz etmiştim ama yinede siz veznenize sorun yolluk harcirahta alabiliyor sunuz gitmeden önce

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Anadolum aş üzerinden alıyorlar biletleri galiba veznedar ına danış derim hocam yani kendileri alıyor

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
masak eğitimi hocam bende yarın izmirdeyim :D sen harcamanı yap fişleri getir paranı al dediler :D

axl

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Samsun da 6 günlük eğitimmiş maalesef. Bir yazı göndermişler açıklayıcı hiç bir şey yok. Anadolum a mail atacakmışız bilet için. Onu anladım birtek. Ne eğitim merkezinin adresi var ne telefonu var. Bu kurumda herşeyi çok zorlaştırıyorlar. Neyse kafa dinlerim artık

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Samsun da 6 günlük eğitimmiş maalesef. Bir yazı göndermişler açıklayıcı hiç bir şey yok. Anadolum a mail atacakmışız bilet için. Onu anladım birtek. Ne eğitim merkezinin adresi var ne telefonu var. Bu kurumda herşeyi çok zorlaştırıyorlar. Neyse kafa dinlerim artık
Bnm de samsuna egtm var 6sinda bana da vezneye simdi soyle harcirahi an ak ayarlarlar dendi. Ama soyle bi sknti var kizim esim de gelecek en yakin otel konaklama yeri nerelerdir yardmci olck var mi daha once samsnda egtm almis olan.

esses

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar size de ptt den sürekli mail geliyor mu döküman diye bana sürekli mail geliyor da

cancan

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İşletme
Benimde haftaya ankara eğitim ama ne adres ne içerik ne yazılı bir bilgi müdür e sordum oda bişey anlamadı basmudurluk yazıyor fuaye salonu o kadar kaçta başlıyor kaçta bitiyor hiç bişey yok

kader

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Haftaya Ankara pul müzesinde eğitime gidecek kişi var mı arkadaşlar.nasil oluyor bu eğitim.faturalar nasıl oluyor.

bdewitt

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bnm de samsuna egtm var 6sinda bana da vezneye simdi soyle harcirahi an ak ayarlarlar dendi. Ama soyle bi sknti var kizim esim de gelecek en yakin otel konaklama yeri nerelerdir yardmci olck var mi daha once samsnda egtm almis olan.
Eğer tek gidiyorsanız zaten yerlerinizi önceden ayarlıyorlar. Odalarda iki kişi kalıyorsunuz diğer kursiyerlerle. Eğer ailenizle gidecekseniz önceden arayıp yer ayırtmak gerekiyor. Uçak ile gidecek arkadaşlar çarşamba hava alanından taksiyle gitmeye kalkmasın bayağı tutuyor. Kurum da karşılamıyor. Atakum'da harika bir yer arkadaşlar. İyi bir tatil yaparsınız.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Eğer tek gidiyorsanız zaten yerlerinizi önceden ayarlıyorlar. Odalarda iki kişi kalıyorsunuz diğer kursiyerlerle. Eğer ailenizle gidecekseniz önceden arayıp yer ayırtmak gerekiyor. Uçak ile gidecek arkadaşlar çarşamba hava alanından taksiyle gitmeye kalkmasın bayağı tutuyor. Kurum da karşılamıyor. Atakum'da harika bir yer arkadaşlar. İyi bir tatil yaparsınız.
Donusunuz icin tesekkur ederim peki onerebilecegnz otel ya da konaklama merkezi var mi​