* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
iyi akşamlar arkadaşlar bugün günsonu işlemlerinde 6.50 tllik bir taahhütlü posta gelirini girmemişim şimdi aklıma geldi bu durumda ne yapmak gerek tutanak mı tutmalıyım yarın

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

asalettel

Bizde herkese yetecek kadar utanç var...
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Diğer
iyi akşamlar arkadaşlar bugün günsonu işlemlerinde 6.50 tllik bir taahhütlü posta gelirini girmemişim şimdi aklıma geldi bu durumda ne yapmak gerek tutanak mı tutmalıyım yarın
Hüseyin bugün kargo şefinin kasası tutmicak büyük ihtimal yarın 6.5 fazla gireceksin yani bizde sistem öyle tutanak falan yok ama Ankara'ya özel bir uygulama varsa bilemicem :)

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam ben eğitimden sonra faturaları ibraz etmiştim ama yinede siz veznenize sorun yolluk harcirahta alabiliyor sunuz gitmeden önce
değişti hocam o bileti anlaşılan bir firma bürocu biliyodur onlara bilgileri atıyolar bileti o firma alıyodu. en son yani nisan ayında öyleydi.eski ptt büro görevlisiyim.

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
Hüseyin bugün kargo şefinin kasası tutmicak büyük ihtimal yarın 6.5 fazla gireceksin yani bizde sistem öyle tutanak falan yok ama Ankara'ya özel bir uygulama varsa bilemicem :)
tutanak tutuluyo vezne muhasebesel olarak veznecimiz hallediyodu mys de . ertesigün fazla giriliyodu.

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar Merhaba aranızda cumartesi günleri nöbet tutan oldumu bugun benim son cumartesi nöbetim nöbet ücreti ilk maaşta ağustos 15de yatıyormu acaba

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

erenerim

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Ankara da işe başlayacağım inşallah 2 hafta önce belgeleri teslim ettim bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacak eğer yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. İlk olarak güvenlik soruşturması ne kadar sürer bir tahmini olan varmı. Yer olarak hangi semt çıkabilir yoksa tamamen şansmıdır? ve alınacak olan maaş tahminen ne kadar olur. (gişe ve büro personeli)

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Ankara da işe başlayacağım inşallah 2 hafta önce belgeleri teslim ettim bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacak eğer yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. İlk olarak güvenlik soruşturması ne kadar sürer bir tahmini olan varmı. Yer olarak hangi semt çıkabilir yoksa tamamen şansmıdır? ve alınacak olan maaş tahminen ne kadar olur. (gişe ve büro personeli)
yedekler hala çağrılyormu hocam :eek: 2 3 ay sürüyor soruşturma yer işi şans maaş 3000

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla hocam ben ankara için 5 buçuk ay bekledim inşallah sizin o kadar sürmez ve boşluk nerde varsa oraya veriyorlar.. hayırlı olsun

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Biz
hiç iyi değil bence adamın psikolojisi bozulur :p hiç tatil yapmıyor gibi , o ay hiç söz veremezsin sonra bir yıllık parayı bi ayda alıp bitirirsin bizde 2 ayda bir denk geliyor iyi oluyor
Bize yilda 1 geliyor ama :))))