* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Biz
hiç iyi değil bence adamın psikolojisi bozulur :p hiç tatil yapmıyor gibi , o ay hiç söz veremezsin sonra bir yıllık parayı bi ayda alıp bitirirsin bizde 2 ayda bir denk geliyor iyi oluyor
Bize yilda 1 geliyor ama :))))

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

gennaro_ivan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
8 senedir bu kurumdayım , Genel müdürlükken de a.ş olduktan sonra da arefe gününün merkezlerde kapatıldığını görmedim . Ziraat bankasına söyleyin kapatırsa kaparız. Sadece şubeler arefe günü kapatılacak orda çalışanlar bir nebze şanslı saysın kendisini.

Bir kötü haber daha vereyim ; yazısı henüz gelmedi fakat 2022 maaşları bayram öncesinde ödenecek. Bu bilgi kesindir.Herkese geçmiş olsun ekstra yığılma daha geliyor. Ağız tadıyla ptt de bayram yaptırılmadı,yaptırılmaz da.
Sadece başmüdürlükte çalışanlar totosunu büyütür. Birileri ezilirken birileri rahat ediyor bu kurumda.

Son bir hatırlatma daha ; yol yakınken kaçma imkanı olan varsa kaçsın bu kurumdan. Daha iyi yerlere layıksınız unutmayın ...

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
8 senedir bu kurumdayım , Genel müdürlükken de a.ş olduktan sonra da arefe gününün merkezlerde kapatıldığını görmedim . Ziraat bankasına söyleyin kapatırsa kaparız. Sadece şubeler arefe günü kapatılacak orda çalışanlar bir nebze şanslı saysın kendisini.

Bir kötü haber daha vereyim ; yazısı henüz gelmedi fakat 2022 maaşları bayram öncesinde ödenecek. Bu bilgi kesindir.Herkese geçmiş olsun ekstra yığılma daha geliyor. Ağız tadıyla ptt de bayram yaptırılmadı,yaptırılmaz da.
Sadece başmüdürlükte çalışanlar totosunu büyütür. Birileri ezilirken birileri rahat ediyor bu kurumda.
Hocam 8 yıl nasıl katlandın bu kuruma? Mecburiyetten bende çalışıyorum 6. ayımda bıkkınlık geldi artık, işin püf noktasını bana da söylesen...

gennaro_ivan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
@umutsuzmutsuz

Kuruma girdiğim ilk gün mesai bitiminde "Ben insanlara uymak zorundayım" teşhisini koydum. Çünkü; bu kurumda dışarıdan gelen insandan ziyade kurum içindeki yapı seni yıpratır. Nitekim tecrübeme güvenerek söylüyorum seni de içerdeki yapı bıktırmıştır. Ptt öncesi asabi bir insandım 2. çalışma günümde sinirlerimi birden yok ettim (daha doğrusu ket vurdum mecburen) %100 haklı da olsan kurum gözünde %100 haksızsın. Kuruma düşmansın sanki o gözle bakılıyor,en ufak bir hatan kollanıyor.Bu memur hata yapsada kontrolör,müfettişle ifade aldırsak nasıl ceza verdirsek mantığı var.
Eğer ki kurumdan kaçamıyorsan geleni gideni memnun et gönder başka türlü ömür geçmez bu kurumda.
Kurum diyor ki; müşteri kraldır sense bir hiçsin, her durumda haksızsın bana şikayet getirme ne yaparsan yap diyor.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam 8 yıl nasıl katlandın bu kuruma? Mecburiyetten bende çalışıyorum 6. ayımda bıkkınlık geldi artık, işin püf noktasını bana da söylesen...
Bence başka bişeye kafa yoramayacak kadar yoğun çalışmak. . ilk sene ben denedim hem PTT hem ders çalışmayı kafa kaldırmıyor çalışmaya da mecbursan istifa edip ders çalışayım diyemiyorsun.. Yapanlar olmuştur takdir ederim ama ben beceremedim o yüzden mecburen 4 buçuk senedir çalışıyorum bi de tabi çalıştığın merkez ve iş arkadaşları çok önemli bizim kurumda her yer farklı birbirinden o da şans işi..

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

Son bir hatırlatma daha ; yol yakınken kaçma imkanı olan varsa kaçsın bu kurumdan. Daha iyi yerlere layıksınız unutmayın ...
geçen bayram bizde şubelerde açıktı arefe günü yine açar tahminim

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme