* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar Ankara genel müdürlükte çalışan var mı acaba? Atanmamız halinde servisi var mı Ankara içerisine?

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer
Sadece genel mudurluk ve basmudurluk calisanlari icin servis var hocam.siz nereye baslayacaksiniz
Hocam inşallah Ankara Genel Müdürlükte başlamayı umuyorum. Ayrıca cevabınız için çok teşekkür ederim. Genel müdürlük binasının olduğu yer gerçekten Ankara'da özellikle iş giriş/çıkış saatlerinde kaosun tam merkezi. Servis varsa büyük bir nimet olur.

Couslai

VİP Üye
Kadrolu Üye
Birim
Hocam inşallah Ankara Genel Müdürlükte başlamayı umuyorum. Ayrıca cevabınız için çok teşekkür ederim. Genel müdürlük binasının olduğu yer gerçekten Ankara'da özellikle iş giriş/çıkış saatlerinde kaosun tam merkezi. Servis varsa büyük bir nimet olur.
hangisi
birim hangisi

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
umuyorum derken? ummakla oluyor mu bu işler yav?

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bilkent Ünv.
Bölüm
Diğer

knuthamsun

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Arkadaşlar KEP yapan bilgisi olan var mı acil bi yardıma ihtiyacım var

Çamay

Dünya yine de dönüyor..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Meraba arkadaşlar bi sorum olacaktı bu sayfadakiler tecrübeli oldukları için buraya yazmak istedim. Atanan arkadaşlar güvenlik soruşturması dosyanızın ilçe emniyete ulaştığını öğrendikten ne kadar süre sonra işe başladınız takip etmiş olanlar yardımcı olursanız çok sevinirim

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Meraba arkadaşlar bi sorum olacaktı bu sayfadakiler tecrübeli oldukları için buraya yazmak istedim. Atanan arkadaşlar güvenlik soruşturması dosyanızın ilçe emniyete ulaştığını öğrendikten ne kadar süre sonra işe başladınız takip etmiş olanlar yardımcı olursanız çok sevinirim
Bizimki bir muamma var ya öğrensen üzülür ağlarsın o kadar :D gel dediler sonra durduruldu falan oo çok iş bizimki bizden öncekilere sor en güzeli :)

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
maksimum 2 ay hocam ama tabi @faty hocamızın dedıgı gibi bzimi baya karısık oldu :D ne günlerdi faty be zaman da ne cabuk geçiyor nerdeyse senemiz dolacak :D

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Bizimki bir muamma var ya öğrensen üzülür ağlarsın o kadar :D gel dediler sonra durduruldu falan oo çok iş bizimki bizden öncekilere sor en güzeli :)
Hocam ben dosya tesliminden itibaren 3 aydır bekliyorum gs dosyam yeni gelmiş demek ki en az bir ay daha bekliycem:ckskc:

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Hocam ben dosya tesliminden itibaren 3 aydır bekliyorum gs dosyam yeni gelmiş demek ki en az bir ay daha bekliycem:ckskc:
Büyük bir il değilse sorsan gidip? Bu işlere bakan abiler ne kadar sürüyor desen? Çok da sıkıntı yapmazlar diye düşünüyorum

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Büyük bir il değilse sorsan gidip? Bu işlere bakan abiler ne kadar sürüyor desen? Çok da sıkıntı yapmazlar diye düşünüyorum
İlçe emniyet bi günde adres teyidi yapıp il emniyete gönderiyoruz dediler il emniyet de bilgi vermiyo hocam istanbul bu arada

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
amaaaan geç gelsin :)son günlerinizi gönlünce yaşamınızı öneririm ;D
Hemen herkes bunu söylüyo çalişan da pişman çalişmayan da :huhuu: ben sadece çevremdeki insanların atanmamişim gibi tavırlarından bunaldım hocam güvenlik soruşturması olumsuz olanların hikayelerini anlatanlar mi dersin başka işe bak diyen mi dersin iş öneren mi her telden var yani ondan bi an önce olsun istiyorum ama galiba ne kadar istesem o kadar geç olcak:agla:

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Hemen herkes bunu söylüyo çalişan da pişman çalişmayan da :huhuu: ben sadece çevremdeki insanların atanmamişim gibi tavırlarından bunaldım hocam güvenlik soruşturması olumsuz olanların hikayelerini anlatanlar mi dersin başka işe bak diyen mi dersin iş öneren mi her telden var yani ondan bi an önce olsun istiyorum ama galiba ne kadar istesem o kadar geç olcak:agla:
biz temmuzda millete kazandık dedik ocakta işe başladık gerçekten bu milletimizin zihinleri ne zaman değişecek sanırsın ki onlar kazanmış bizden çok onlar dert edip takıyorlar memur olamasan o kadar yıl okudun boşuna mıydı derler atama az iyi puan aldım yetmedi dersin o zaman da aman canım herkes de memur olacak değil ya devlet ne yapsın git kendini özelde geliştir herkese masa başı iş mi olur derler :)) cidden bizim millet gibisi yoktur başka ülkelerde