* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar bir eft yaptım az önce 1200 yazacağıma 12 yazmışım iptali yok mu eft nin

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İptali var. Şubedeysen merkezi ara şefini işlem sıra nosunu ver iptalini yaparlar

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
İslami bankacilik geliyormus arkadaslar ptt katilim bank tweterde kenan baskan paylasmis :))

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yaptığımız her hata cebimizden gitmek zorunda mi ya.Hata yapma lüksümüz yok
Para ile uğraşıyoruz o yüzden hatalarımızın telafisi olması lazımken sonuç : sorumlu memura rücu ediliyor !! Bu kurumu sevemedim başka bir kurumu kazandım neler bekliyor beni muamma ama istifa ederken zerre tereddüt etmeyeceğim!

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Insallah
PTT katılım bankası . Kulağa hoş geliyor . İnşAllah hayırlara vesile olsun kurumumuz için milletimiz için.
Insallah hocam gun dogmadan neler olur belki hayirli olur sartlar dahada iyilesir herkes ptt ye girmek icin can atar felan :)((

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Para ile uğraşıyoruz o yüzden hatalarımızın telafisi olması lazımken sonuç : sorumlu memura rücu ediliyor !! Bu kurumu sevemedim başka bir kurumu kazandım neler bekliyor beni muamma ama istifa ederken zerre tereddüt etmeyeceğim!
Bende sevemedim hiç kendimi çok eğreti hissediyorum gümrük mulakatina gitmedim hergün pişmanlık yaşıyorum resmen.PTT yi kimse kamu kuruluşu olarak görmüyor daha dün burası özel oldu değil mi diyorlar .O gün bir vatandaş elimde çay bardağıyla içeri gelince ona bile karıştı .Sizin adınıza çok sevindim yeni isinizde başarılar dilerim.

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende sevemedim hiç kendimi çok eğreti hissediyorum gümrük mulakatina gitmedim hergün pişmanlık yaşıyorum resmen.PTT yi kimse kamu kuruluşu olarak görmüyor daha dün burası özel oldu değil mi diyorlar .O gün bir vatandaş elimde çay bardağıyla içeri gelince ona bile karıştı .Sizin adınıza çok sevindim yeni isinizde başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim ben de hep eğreti durdum yalan yok ☺️Benden size tavsiye 2020 ihmal etmeyin

ozge93

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Çok teşekkür ederim ben de hep eğreti durdum yalan yok ☺️Benden size tavsiye 2020 ihmal etmeyin
hocam sanirim ptt calisanisinz pttden istifa edip merkezi yada aciktan atamayla bi yere gecis yapablyor muyuz bilgnz var mi bu konuda

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam sanirim ptt calisanisinz pttden istifa edip merkezi yada aciktan atamayla bi yere gecis yapablyor muyuz bilgnz var mi bu konuda
Oluyor hocam Ptt den her kuruma geçebiliyorsunuz istifa etmek bim kadar kolay bir günde herşey olup bitiyor ☺️

gandalf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
bugün gelen ebys de gişe görevlisinin görevleri arasında tren bileti satmak yazıyordu , satan var mı ?