* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Ödemeler de sıkıntı yasadiniz mi bu hafta 2022 merkez ödemelerinde başmüdürlükler kısıt koymuş top çevirir gibi para çevirdik biri çek yatirsa biri havale yatirsa da subede bozuk para 20lik 10luk 5lik de sıkıntı gerilim yüksek vatandaş sabırsız:(

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
Diğer
Ödemeler de sıkıntı yasadiniz mi bu hafta 2022 merkez ödemelerinde başmüdürlükler kısıt koymuş top çevirir gibi para çevirdik biri çek yatirsa biri havale yatirsa da subede bozuk para 20lik 10luk 5lik de sıkıntı gerilim yüksek vatandaş sabırsız:(
Neden kisit koyarlar anlamıyorum. Madem öyle odeme bu sosyal ödemeleri olsun bitsin.subeye para hic yollamadilar 5 e kadar millete para yok demekten gına geldi.yaziklar olsun böyle sisteme

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gelen amcaya teyzeye sosyal kart verdim gonderdim atmye nasil bi kisitlama koymuslar acaba

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Gelen amcaya teyzeye sosyal kart verdim gonderdim atmye nasil bi kisitlama koymuslar acaba
Cuma günü atmlerde de hiç para yokmuş Türkiye genelinde bize vatandaş çok şikayette bulundu zorlandıkları:(

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Günaydın arkadaşlar size bir sorum olacak PTT ye girmeden önce ssk li olup bu süre 10 yılı bulursa PTT deki hizmet suremize sayilip 30 gün yıllık izin kullanabilir miyiz ?

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de bu ay girdim sadece geçen ayla bu ay arasında 210 tl vergi artmış
birdaha gelen müşteriler bizim vergimizle maaş alıyorsunuz derse bodroyu gözlerine sokucam :D :D ben sizin verginizlemi alıyorum siz benım vergimle emekli maaşımı alıyorsunuz diye