* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Diğer
Verirler hocam itiraz edemezsiniz.bi arkadssimiz 190 km uzakta ilceye verdiler verebilir yani eger kucukse cok islem yoksa kafani dinlersin iste baska ne istiyorsun :)
ya tabi bana artıları da olacak mutlaka ama ilerde tayin istesem eş durumuyla olsa bile kabul olmaz heralde yerime kimse gelmek istemez

Kerem16

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaslar yurt disina tohum gonderiliyor mu

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar biz subat 15 maasini tam alacagiz degilmi ocak.15 maasindada kesinti olacak??

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ocak 15 tam alcaz.birde soran olur para yatinca o kucuk miktar 90-100 tl gibi ayri yatacak tutar 1-15 ocak arasindaki enflasyon farki yatacak :)
Aralik donemi kesintisi ocaga yansimayacak ozaman hocam

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar ilk kez bugün sahte para aldım.Normalde hep makineden geçirirdim küçük bir ilçe burda böyle şeyler olmaz derken sahte 100 lirayı almışım

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sahte oldugunu nasil anladiniz bi yolu varmi
Para sayma makinesinden gecmiyorsa suphelidir zaten.Birde parayı bir kağıda sürünce rengini kağıda bırakması lazım .Eskiler eline alınca anliyolarda ben pek anlayamıyorum.Şanssızlık işte artık 5 lirayı bile makineden geciricem:)

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Para sayma makinesinden gecmiyorsa suphelidir zaten.Birde parayı bir kağıda sürünce rengini kağıda bırakması lazım .Eskiler eline alınca anliyolarda ben pek anlayamıyorum.Şanssızlık işte artık 5 lirayı bile makineden geciricem:)
Ama bu yeni gelen makinalar biraz sikintili bence bizde eski bi makine var yeniden gecmeyen paralar onda tak tak geciyo yano sahte olmayabilir para

Seron44

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ama bu yeni gelen makinalar biraz sikintili bence bizde eski bi makine var yeniden gecmeyen paralar onda tak tak geciyo yano sahte olmayabilir para
Yeniden geçmezse birde eski makineden geçiriyorum Her türlü anlaşılıyor, aslında parayı kimin verdiğini de az çok tahmin ediyorum .Genç bir kızdı sürekli beni konuşturmaya çalıştı şüpheli hareketleri vardı ama ben anlamadım

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Maaşlar hangi bankadan ödeniyor acaba bir de hesabı otomatik açıp kartı eve mi gönderiyorlar?
Ziraat bankası, hesap sizin adınıza açılır, siz sadece merkezin bağlı olduğu şubeye gider bi iki evrak imzalarsınız. Kartı da merkeze gönderirler veya şubeden teslim alırsınız.