* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İşletme
Elektrikte sosyal yardım ödemesi yaparken kimlik paylaşımı alıyor musunuz ? Bazı arkadaşlar alıyor bazıları almıyor da sorayım dedim bı işin aslı nedir diye

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben alıyorum hocam bize gelen yazıda alınması lazım yazıyordu ben hep aliyorum ne olur ne olmaz
Elektrikte sosyal yardım ödemesi yaparken kimlik paylaşımı alıyor musunuz ? Bazı arkadaşlar alıyor bazıları almıyor da sorayım dedim bı işin aslı nedir diye

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yanliz bu elektrik yardimlarindan bikmis durumdayiz eskiden zaten yogundu simdi nefes alınmiyor is yogunlugunuda gectim hadi aliskinim ama bu yardimlari baska kimseye uygulamiyoruz kisi kendisi olacak diyince kavga ustune kavga

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam ben gelen yazıda kimlik kontrolünü yapıp tahsilat yapacağız diye anladığım için yapmiyorum kps çıktısı almıyorum ama kontrolü kendim yapıyorum yazıyı bir daha okumaliyim sanırım yanlış anlamista olabilirim

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yanliz bu elektrik yardimlarindan bikmis durumdayiz eskiden zaten yogundu simdi nefes alınmiyor is yogunlugunuda gectim hadi aliskinim ama bu yardimlari baska kimseye uygulamiyoruz kisi kendisi olacak diyince kavga ustune kavga
ama benim üstüme elantirik :komik: