* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

Ksk_35.5

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar; Ankara ya tayin isticem ama nereyi yazacağıma karar veremiorum eryaman ve yenimahalle yi düşünüorum.Ankara da olanlar bana yardımcı olabilir mi öneriniz var mı?
Teşekkürler

İktisatçı.

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar sosyal kartla ilgili şöyle bir sorunla karşılaştım.müşteriye sosyal kart aktivasyonu yapmak istedim "açık kart var kapatılması gerekiyor " uyarısı verdi.vizyona baktım ordada eski kartı zaten kapalı görünüyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı ne yapmalıyım?

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Reklamasyondan bakın hocam maaşını gecen ay karttan mı almıs diye belki posta cekine yatiyordur parası
Arkadaşlar sosyal kartla ilgili şöyle bir sorunla karşılaştım.müşteriye sosyal kart aktivasyonu yapmak istedim "açık kart var kapatılması gerekiyor " uyarısı verdi.vizyona baktım ordada eski kartı zaten kapalı görünüyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı ne yapmalıyım?

ssiibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaslar performansta neden gun bazlı puan goruntulenmiyor artık yıllik yapılan puanlarin toplami gozukuyor

Muharrem Kaya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
15 temmuz'da tatil miyiz arkadaslar geçen yıl hafta sonu idi ondan önceki yıl calismiyorduk ondan önceki yıl da hadise yeni cereyan etmisti