* PTT 2017/2 ISE BASLAYANLAR

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Değerli kardeşim genç bir kardeşimizsin yeni bir personel olduğuna göre . Kurumda sıkıntılar sorunlar olabilir ama büyük , güçlü bir kurumda çalıştığını unutma sakın kardeşim. 3 ayda 8 milyon kişinin maaşı eve gitti , milyonlarca Kargo da vatandaşın evlerine ulaştı. 3 bankanın 5 -6Kargo şirketinin yapamadığı işleri PTT halletti. Senin gibi genç bir kardeşimize pes etmek yakışmaz. Dertleşmek için yazdım demişsin bende içimden gelenleri paylaşmak istedim senle. Saygılar
büyük ve güçlü kurum.... ben türlü eziyetler çekip karşılığını alamadıktan sonra isterse dünya'nın en büyük kurumu olsun ne fayda? 3 ayda 8 milyon kişinin evine maaş gitmiş peki personelin mesaisi tam verilmiş mi?
milyonlarca kargo vatandaşın evlerine ulaşmış peki bu kargolarla uğraşırken kaç dağıtıcı tehdit edilmiş belki dövülmüş kaç gişeci bu kadar kargoyu eksik personelle kabul ederken vatandaş tarafından hakarete uğramış,bu konuda hiç destek almamış üstüne müşteri şikayet ettiği için savunma vermek zorunda kalmış?
3 bankanın yapamadığı işi halletmiş ama banka memurundan az maaş almış...

yapmayın hocam. bu kurumu savunmayın.

Son düzenleme:

selcuk50

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
büyük ve güçlü kurum.... ben türlü eziyetler çekip karşılığını alamadıktan sonra isterse dünya'nın en büyük kurumu olsun ne fayda? 3 ayda 8 milyon kişinin evine maaş gitmiş peki personelin mesaisi tam verilmiş mi?
milyonlarca kargo vatandaşın evlerine ulaşmış peki bu kargolarla uğraşırken kaç dağıtıcı tehdit edilmiş belki dövülmüş kaç gişeci bu kadar kargoyu eksik personelle kabul ederken vatandaş tarafından hakarete uğramış,bu konuda hiç destek almamış üstüne müşteri şikayet ettiği için savunma vermek zorunda kalmış?

Hocam bende memurum kurumda bizde çok şey yaşadık hakaretler , küfürler , gün geldi sarhoş bir vatandaşla birbirimize girdik lakin çok güzel iyi niyetli melek gibi insanlarada hizmetimiz oldu. Pandomi döneminde kaç cumartesi pazar çalıştık sayısını bile saymadım zaten. Ben sorun sıkıntı yok demedim zaten . Sorunlar yöneticilerden kaynaklanır. Benim demek istediğim çalıştığım kurum her zaman güçlüdür ekmek teknemdir her zamanda savunurum tabiki. Bu dediğin sıkıntılar yönetenlerden kaynaklanmaktadır kurumun kendisinin bir günahı yoktur.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Hocam bende memurum kurumda bizde çok şey yaşadık hakaretler , küfürler , gün geldi sarhoş bir vatandaşla birbirimize girdik lakin çok güzel iyi niyetli melek gibi insanlarada hizmetimiz oldu. Pandomi döneminde kaç cumartesi pazar çalıştık sayısını bile saymadım zaten. Ben sorun sıkıntı yok demedim zaten . Sorunlar yöneticilerden kaynaklanır. Benim demek istediğim çalıştığım kurum her zaman güçlüdür ekmek teknemdir her zamanda savunurum tabiki. Bu dediğin sıkıntılar yönetenlerden kaynaklanmaktadır kurumun kendisinin bir günahı yoktur.
peki hocam. Memnunsan ne mutlu sana. Herkesin hayatı, düşüncesi kendine.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Rabbim sizlere daha çok mutluluk huzur versin sayın hocam. Bilmeden kazara yanlış birşey yazdı isem hakkınızı helal edin. Saygılar
estağfurullah. helal olsun ne demek. siz de helal edin. saygılar.

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

Agzina, parmaklarina sağlık.. Kardesim...

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bizim burada ki ptt müdürü oğluna bin TL pandemi çıkarmamız için yarım saat dil döktü bu adamları nasıl müdür yapıyorlar anlamıyorum :bsmagryr:

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
inşallah. çok potansiyelli arkadaşlarımız gereksiz yerlerde harcanıyor.
Bakalim sinav nasil olacak mulakat olacak mi yada 399 a ayri ihs statusune ayri mi kadro alacaklar veznedar sinavi nasil olacak oradan kac kisi alacaklar ilana cikinca gorecez.en azindan maasta guzel bir yukselis olacak kazananlarda.

selcuk50

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sözde yapılanma adında bir çalışma var hocam galiba pek birşey değişmez gibime geliyor benim tahminimce

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben 33.000 nüfuslu ilçe merkezinde mudur v,Veznedar aynı zamanda gişe de her ya istisnasiz aylık 15.000-17.000 ışlem puanı ile çalışıyorum.Ypnetmelik gereği mudur v veya veznedarluk ücreti almıyorum.Simdi bana bir fikir verebilirmisiniz rica etsem ne edeyim ben direk istifamı etsem