PTT 2017/2 - Mülakat Sonucu Bekleme Salonu

kpsszedee

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Her şeyin hayırlısı arkadaşlar.:)Sıkmayın canınızı.:) Mülakatı kötü geçenler üzülmesin hemen. Rabbimin sizin için elbet daha güzel bir planı vardır. Güzel geçenlerde hemen büyük beklentilere girmesin. Hayal kırıklıkları acıtır çünkü. Biz sabırla bekleyelim bu süreçte. İnşAllah güzel sonuçlar elde ederiz:)

UMUTT

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Yönetim Bilişim Sistemleri
4. Komisyonda girenler burda mi :) size de böyle sıcak güleryüzlü iyi davrandılar mi :) heleki galiba başkandı o yaşanur ismindeki amca komsyon başkanydı çok iyiydi çıkınca bidaha karşılaşırsak ne sen benim ismimi ne ben seninkini unuturum dedi :)

Şanssss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben ptt mülakatı icin biraz üzgünüm ama ümidimi yitirmek istemiyorum acıklanana kadar kazanma ümidim olacak
Kesinlikle hocam uzulmeyin istanbul ptt de mulakati kotu gecip sorulari bilmeyen arkadaslarimiz asil oldu duyduk bunu ben yedekteyim istanbulda 3 soruyu bilmistim yani nasip oncelikle ama kesinlikle umutsuzluga kapilmayin olur insallah hepimizin :)

Ahmet Ö.

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
4. Komisyonda girenler burda mi :) size de böyle sıcak güleryüzlü iyi davrandılar mi :) heleki galiba başkandı o yaşanur ismindeki amca komsyon başkanydı çok iyiydi çıkınca bidaha karşılaşırsak ne sen benim ismimi ne ben seninkini unuturum dedi :)
Bende 4. komisyonda girdim.Gerçektende çok tatlı ve güleryüzlüydüler.En azından kazanamasak bile ordan morali bozuk ayrıltmadılar bizi oda güzel :) Benle komisyondaki bayan ilgilendi daha çok,soruları o sordu :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Sayfa açmayın biz gumrukculer olarak açtık yedi yüz elli bin sayfa oldu sonuç yok ben yedi kere falan öldüm YAPMAYIN :)

UMUTT

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Yönetim Bilişim Sistemleri
Bende 4. komisyonda girdim.Gerçektende çok tatlı ve güleryüzlüydüler.En azından kazanamasak bile ordan morali bozuk ayrıltmadılar bizi oda güzel :) Benle komisyondaki bayan ilgilendi daha çok,soruları o sordu :)
aynen hocam çok guleryuzluyduler :)

yelda

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
ben de 4.komisyonda girdim ve cikan herkes gulerek cikti neye gore alacaklar bilmiyorum