PTT 2017/2 Sonuçları Açıklandı.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bursa 12. Yedek. İstanbul ptt yi kazanmistim cok sukur
HOCAM YEDEK ÇAĞRILMA SÜRECİ NASIL OLUYOR İSTANBULDA ASİL VE YEDEKLERİN OLDUGU LİSTE AÇIKLANMIŞMIYDI? BENDE KONYA BAŞMÜDÜRLÜK 1. YEDEĞİM ASİLLER GÜMRÜKTEN VEYA MERKEZİDEN GİTTİ Mİ BİLMİYORUM ACABA BENİ ÇAĞIRIRLAR MI?

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende Balıkesir Susurluk için yedek 1. sıradayım. Acaba susurluk için gitmeyen olur mu ?

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar sonuç beklerken de sordum yine soruyorum allah aşkına şu düzce basmudurluk için girenler ses versin yaaa eğer merkezinden de atandiysanız soyleyin ben 1. Yedekteyim merkezinden gidecekseniz soyleyin lutfennn

eminedg

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yedek nasil oluyo benim sonuc sayfamda kazanamadiniz yaziyo sadece

KamuYöneticisi.

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
İzmir başmüdürlük kazanmısım ama atandığım için gitmiycem arkadaşlar hakkınızı helal edin kazancağımı bilsem başvurmazdım 1. yedeğe hayırlı olsun

flztrn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende bursa yedekte 7. siradayim

sally

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Van Özalp kazanan varsa alıntı yapabilir mi

Glcan90

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
ÇEKO
tokat almusu kim kazandı acaba

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben ve @Monster manavgat icin girmiştik. Kazandık ama merkeziden atandigimiz icin gitmeyecez. Kurumu arayıp söyleyecez ilk 2 yedeğe hayırlı olsun. Mülakat puanımda 93.hala adaletli hak yemeyen insanlarda varmis demekki

Son düzenleme:

GamzeK

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Kazanan arkadaşları tebrik ederim kazanamayan arkadaşlarım üzülmesinler bende 6 mülakattan elendikten sonra 4. Senemde atandım ğzülmek yok mücadeleye devam..

Sevillll

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende çok şükür nevsehir baş müdürlüğü kazandım mülakat puanım 88.15 .mülakatim çok iyi geçmişti 3 soruda 3 cevaplamistim.adaletli olduğuna çok sevindim.kazanamasaydim gerçekten üzülürdüm. Kazananları tebrik ediyorum kazanamayanlarda inşallah daha iyi yerlere yerlesirler.

alpkizi

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benmde oldu hatta saskinim okadar umutsuz ve karamsardim ki bu sene icin.kazanamayan arkadaslara tavsiyem uzulmesinler bir alim daha var onlerinde ve en onemliside hicbir sekilde tanidik torpil olmadan listeye girenlerdenim.hak hukuk yenilmeden de bu is oluyormus demekki diye inancim bugun tekrar yerine geldi umudunuzu kaybetmeyin ben kaybettim dedigimde hep yeniden buldum sizlerinde en yakin zamanda atanacaginizi gorecegiz ins.hakkiyla kazanan herkesi tebrik ederm hayirli olsun

nil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
mersin basmudurluk kazandim fakat gumrugu kazandigim icin gtmicem yedek arkadasa hayirli olsun kazanan tum arkadaslarinda gozu aydin kazanamayanlarada insallah Allahim daha iyisini verir