PTT 2017/2 Sonuçları Açıklandı.

edda123

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ptt nin sayfasında güvenlik sorş. ve mal bildirim formunun bulunduğu belirtilmiş, bu formların bulunduğu sayfanın linkini atabilecek varım?
facebooktaki bu grupta dosyalar kısmonda hepsi var

Ekli dosyalar

edda123

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye

nadiarsln

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
belgleri teslim ettiğinizin ertesi günü başlayabilirsiniz.
ankara başmüdürlük ivedik metrosunda YENİMAHALLE de. Metro otobus dolmuş hepsi geçer civarından.başmüdürlük olduğu için servisi vardır.SEN güzel bi semtte uygun fiyata kiralık ev bakman yeterli.ulaşımı ie giriş ve çıkış saatleri bakımından batıkent etimesgut. vs. gibi yerlerden tutabilirsin tavsiyem.

bekarsanız 2 3 kişilik ev tutun derim..
Başmüdürlükten başka bir şubeye verirler belki evliyim iki tanede çocuk var okul kaydı için önceden gidip ev tutmam lazım zaten ama güvenlik soruşturması olur hemen başlanmaz diolar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UMUT KIRKOCA

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Başmüdürlükten başka bir şubeye verirler belki evliyim iki tanede çocuk var okul kaydı için önceden gidip ev tutmam lazım zaten ama güvenlik soruşturması olur hemen başlanmaz diolar

Hemen vermezler baska subeye kolay olmuyor. Dun basmudurlukte toplanti yapti basmudur guvenlik sorusturmasi tatbiki 1 ay surer dedi ama ne olur bilemem.komusulanlari aktariyorum.yer degistirmek icin de acele etmeyin arkadaslar.acele etmeyin sabirla bekleyin.Kararlari genel miludurluk veriyor.ben basladim 1 sene oldu olacak.subedeyim.baska bi yere gecmek icin bi cabam olmadi.kurum guzel imkanlari cok iyi.nereesi olursa ilk işimiz adapte olmak olmali diye dusunuyorum.deneyim olmadan inanin gişe bile degistirmezsiniz :) naçizane izlenimlerim...

nadiarsln

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hemen vermezler baska subeye kolay olmuyor. Dun basmudurlukte toplanti yapti basmudur guvenlik sorusturmasi tatbiki 1 ay surer dedi ama ne olur bilemem.komusulanlari aktariyorum.yer degistirmek icin de acele etmeyin arkadaslar.acele etmeyin sabirla bekleyin.Kararlari genel miludurluk veriyor.ben basladim 1 sene oldu olacak.subedeyim.baska bi yere gecmek icin bi cabam olmadi.kurum guzel imkanlari cok iyi.nereesi olursa ilk işimiz adapte olmak olmali diye dusunuyorum.deneyim olmadan inanin gişe bile degistirmezsiniz :) naçizane izlenimlerim...
Teşekkürler

Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
facebookta dediğim gruba bak dosyalar kısmında tıkladığında iniyo
İndi görünüyor ama açılmıyor dosya belki benim bilgisayardan kaynaklı bir şeydir explorer'da açılacak gibi görünüyor orada da açılmadan kendiliğinden kapanıyor anlamadım :/

UMUT KIRKOCA

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Guvenlik sorusturmasi nasil yapiliyor bilmiyorum.ilk maas pesin yatar.ben 9 afustos da basladim.15 nde maas aldim arti 6 gunluk calisma ucreti yatirdilar.9 ila 15 arasi 6 gunluk.performans ilk 4 ay alamazsiniz.deneme sureci oldugundan.heves de etmeyin zaten ilk etap da.
Ilkin yapmaniz gereken işi doğru yapmaya ozen gostermek.hizli degil dogru yapmak.5 ayda yavastan baslarsiniz prim basmaya ;)