PTT 2017/2 Sonuçları Açıklandı.

Kamucuyum

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
konya başmüdürlük asil olan var mı kaç gündür arıyorum bulamadım :agla::agla:

Duyguuu

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayırlı olsun hocam ama bence merkeziyi tercih edin yoksa bir kadro yakarsiniz en azından ptt 'deki yediğiniz iibfli☺önemli olan çok sayıda iibfli kardeşimizin kazanması
Ben sadece ptt kazandım merkezi kazanmadim:)

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
5. Komisyon muydu sizinde benden hemen önce mülakat a giren bir arkadaş vardı 83,9 gibiydi sanırım puanı çok yakındı puanı benimkine öyle aklımda kalmıştı siz gibi geldiniz sanki
Aynen bendim hocam o baya muhabet etmistik bekleme salonunda

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Çaykur Rize geldi merkeziden. Ptt den Trabzon Araklı oldu. Çaykur'u seçeceğim sanırım arkadaşlar. Trabzon-Araklı yedeği de yerleşmiş olur bu şekilde. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.

zehraÇlk

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Aynen bendim hocam o baya muhabet etmistik bekleme salonunda
Hayırlı olsun şimdiden biz şimdi başmüdürlükte mi işe başlayacağız acaba başvuru orası ya kişi sayısı fazla dağıtırlar mı acaba başka ilçelere ve eğitim olur mu acaba bilgin var mı inşallah olur güzel bir eğitim

suleyman birkeser

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayırlı olsun şimdiden biz şimdi başmüdürlükte mi işe başlayacağız acaba başvuru orası ya kişi sayısı fazla dağıtırlar mı acaba başka ilçelere ve eğitim olur mu acaba bilgin var mı inşallah olur güzel bir eğitim
Valla hocam bende ayni konulari cok merak ediyorum hic bilgim yok insallah basmudurlukte kaliriz egitim olurmu olmazmi hic bilmiyrm

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaslar Ankara'da semt önerisi yapabilecek olan var mı aranızda bi bayan icin özellikle nereler daha uygundur ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yok yok.bankaya gore maasi iyidir.garanti veririm.en son elime gecen temmuz maasim 2711 tl.icinde 178 tl yemek 70 tl de kasa tazminati var.
Aydan aya 140 tl yol parasi nakit veriyor.gerisini sen hesap et.ptt bana gore avantajli bi kurum.ama bana gore.lojman ve saglik imkani beni tatmin ediyor.maaş konusuna gelince.turkiye de su anki durumda dusundugumuzde ,-nankorluk etmeyim de- guzel maas aliyoz be kardes.ben 1700 tl almak icin yirtiniyodum.su an ayni eforumdan eksilmeden 3200 tl ye kadar aliyorum ..

Performans i da sayarsak. Ocak ayindan bu yana her ay aldim.ama cok tartistim bu konuda mudur le.sus konusma soru sorma hakkini arama vs.. Bunlari aşarak oldu.bu haklarin kazanilmasinda ise tabi ki yadsinamaz bi taraf da İHS DER.arkadaslari takip de ediyorum.bizim sesimiz oluyolar.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yok yok.bankaya gore maasi iyidir.garanti veririm.en son elime gecen temmuz maasim 2711 tl.icinde 178 tl yemek 70 tl de kasa tazminati var.
Aydan aya 140 tl yol parasi nakit veriyor.gerisini sen hesap et.ptt bana gore avantajli bi kurum.ama bana gore.lojman ve saglik imkani beni tatmin ediyor.maaş konusuna gelince.turkiye de su anki durumda dusundugumuzde ,-nankorluk etmeyim de- guzel maas aliyoz be kardes.ben 1700 tl almak icin yirtiniyodum.su an ayni eforumdan eksilmeden 3200 tl ye kadar aliyorum ..

Performans i da sayarsak. Ocak ayindan bu yana her ay aldim.ama cok tartistim bu konuda mudur le.sus konusma soru sorma hakkini arama vs.. Bunlari aşarak oldu.bu haklarin kazanilmasinda ise tabi ki yadsinamaz bi taraf da İHS DER.arkadaslari takip de ediyorum.bizim sesimiz oluyolar.
Hocam hangi şehirde çalışıyorsunuz? Aldığınız maaş bekar maaşı mı ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende sordum bi kaç tanıdıga dikmen ve ayrancı dediler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar sağlık raporu ücretli mi? Ayrıca fotoğraf istiyorlar mı?

twetty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İşletme
Yok Ziraat veriyor maasi anlaşma gereği öyle PTT banka olmadığı için maaş veremiyor şuan :)) promosyon ben aldım geçen yıl sizde alırsınız çalıştığın gün kadar ve bir maaş peşin
Aaa maaşı banka mı veriyor çok şaşırdım:)