PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Kenan Guzelgun

Beşiktaş JK
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Düzce basmudurluk 1. Yedek. Asillerden kimseye ulasamadigim için 1. Yedek olmama bile sevinemiyorum:agla:
Yedek olmak arafta kalmak gibi bende 1. Yedeğim Balıkesir Erdek
İnşallah daha iyi bir yerleri kazanmışlardır da bize gelir sıra

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yedek olmak arafta kalmak gibi bende 1. Yedeğim Balıkesir Erdek
İnşallah daha iyi bir yerleri kazanmışlardır da bize gelir sıra
Aynen öyle kardeşim en kötüsü de bu asıl kardeşlerimizin hiç bir şekilde kendilerini ifşa etmemeleri. Ne var yani ben kazandım gideceğim veya gitmeyeceğim deseler bu kadar mı zor

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de ordu basmudurluk için bekliyorum 1. Yedek olarak:agla::agla: Ama böylesi hakikaten zor.. olacak mi olmayacak mi kaygısı, belirsizlik çok kötü. Hakkımızda hayırlısı olsun. Nasipte ne varsa o..

Kenan Guzelgun

Beşiktaş JK
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Aynen öyle kardeşim en kötüsü de bu asıl kardeşlerimizin hiç bir şekilde kendilerini ifşa etmemeleri. Ne var yani ben kazandım gideceğim veya gitmeyeceğim deseler bu kadar mı zor
Bu sayfalara forumlara girmiyorlar galiba
Evrak tesliminin bittiği tarihte arayıp kendimiz sorarız artık gitmeyecek olan varsa

Kenan Guzelgun

Beşiktaş JK
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Forumda asıl kazanan biri çıkıp yazmış başka yeri kazandığı için gitmeyeceğini yedeği için ne güzel bir haber

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
iki seçenek var ya gerçekten buraları face vs yerleri takip etmiyolar haberleri yok ya da takip edip ses çıkarmıyolarlar yoksa çok zzor olmasa gerek he ben kazandım boşuna beklemeyin gideceğim demek ayın 8 ini beklemekten başka çare kalmadı artık bize arayıp soracağız

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
bu zamanda buraları vs yerleri takip etmemek nasıl bir şey onu da anlamış değilim

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Forumda asıl kazanan biri çıkıp yazmış başka yeri kazandığı için gitmeyeceğini yedeği için ne güzel bir haber
Çok var öyle merkeziden veya gümrükten giden ptt ye gitmeyeceğini bildiren arkadaşımız. Burda herkes birbirini anlıyor herkes aynı kaderi paylaştığı için birbirinin bir yerlere yerleşmesini istiyor ve destek veriyor. Ben sanmıyorum 8 kişi girdik düzce için hiçbirinin burdan veya face gruplarından haberi olmadığını.

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
iki seçenek var ya gerçekten buraları face vs yerleri takip etmiyolar haberleri yok ya da takip edip ses çıkarmıyolarlar yoksa çok zzor olmasa gerek he ben kazandım boşuna beklemeyin gideceğim demek ayın 8 ini beklemekten başka çare kalmadı artık bize arayıp soracağız
Ben dayanamıyorum yarın arayıp asil leri soracağım face de arayıp msj atacağı.yabi face leri varsa

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben dayanamıyorum yarın arayıp asil leri soracağım face de arayıp msj atacağı.yabi face leri varsa
sonuç listesini yayınlasalar çok iyi olacaktı ben kazananı biliyorum zaten mülakatta 3 kişiydik 1 i gelmemişti 4 kişilik yere gerçi o 1 kişi daha sonra gelmiş de olabilir ama 1 arkadaş burda zaten gümrüğü kazandı diğer bayan arkadaş kazanmış demek ki diye yorum yaptım adı soyadı da var ama face vs hiç bi yerde bulamadım hatta bartını kazananlardan sadece 1 kişi buldum amasrayı kazanmış diğer ilçelere ve merkezi kazananlar gerçekten uyuyolar herhalde

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Sizin ihtimal yüksek o zaman olur inşallah
gümrüğü kazanamadığını o kişinin biliyorum ama merkeziden gitti mi veya kyk ve nüfusu tercih eder mi bilmiyorum onlara da girdi çünkü mülakatlarına gider ama pttye diye düşünüyorum sonra yine ya gitmezse diye bi umut işte insan umutsuz yaşayamıyor

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
gümrüğü kazanamadığını o kişinin biliyorum ama merkeziden gitti mi veya kyk ve nüfusu tercih eder mi bilmiyorum onlara da girdi çünkü mülakatlarına gider ama pttye diye düşünüyorum sonra yine ya gitmezse diye bi umut işte insan umutsuz yaşayamıyor
Benim kadar umutsuz vaka değil hiç kimse herkes bir şekilde biliyor asil leri

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Benim kadar umutsuz vaka değil hiç kimse herkes bir şekilde biliyor asil leri
belli olmaz hiç bulursun inş aradığın kişileri gerçi bulmakla da bitmiyor önemli olan başka yeri kazanmaları vs ben biliyorum kim olduğunu ama işte bulamıyorum he zaten 1 kişi onun da gitme ihtimali yüksek

bulutunannesi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
belli olmaz hiç bulursun inş aradığın kişileri gerçi bulmakla da bitmiyor önemli olan başka yeri kazanmaları vs ben biliyorum kim olduğunu ama işte bulamıyorum he zaten 1 kişi onun da gitme ihtimali yüksek
Siz zaten 1 kişi gümrüğü kazandı dediniz ama anlamadığım 4 kişilik yere 16 kişinin mülakata çağrılması lazım siz niye 4 kişiyi arıyorsunuz geri kalanlar ne oldu

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Allah yedeklerin yardımcısı olsun gerçekten. Kazanan kazandığını bilip hazırlıklarına başladı, kazanamayan da durumu kabullenip yoluna bakti.Ama yedeklerin durumu sonuçların açıklanmasına rağmen hala netleşmedi. Ben de iki kişilik alan bir yerden yedegim ama pek umudum yok açıkçası. Haber gelmezse ptt sayfasını kapatacagim artık napayim..