PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Hikmet_Esra

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Birikmiş izniniz varsa izinle ihbarı takas edebilirsiniz. Tabi bu işler hep patronların insafında. Bence önceden istifa etmeyin neredeyse 1 senedir bekliyoruz bu işler belli olmadan yerinizden olmayın.
5 günüm var sadece dediğiniz gibi patronun insafına kalmış bizimkinin dengesiz bi ruh hali var ondan ötürü güvenemiyorum

GİZEM819

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Atandığım kuruma dün soruşturmam ulaşmış. Onlarda ankara gm'e göndermişler onay için. Bilgi veren insan kaynakları yetkilisi 50-60li gruplar halinde onaya sunuluyormus müdürlükte dedi. Yani sizinki 50. Sorusturmaysa yarın onay alıp ise baslamaniz için sizi çağırırız dedi. Yok 10. Soruşturmaysa örnek veriyorum 50. Soruşturmayı bekletir müdürlük. oyuzden net bir zaman yok başlangıç ile ilgili dedi. Faceten alinti

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Atandığım kuruma dün soruşturmam ulaşmış. Onlarda ankara gm'e göndermişler onay için. Bilgi veren insan kaynakları yetkilisi 50-60li gruplar halinde onaya sunuluyormus müdürlükte dedi. Yani sizinki 50. Sorusturmaysa yarın onay alıp ise baslamaniz için sizi çağırırız dedi. Yok 10. Soruşturmaysa örnek veriyorum 50. Soruşturmayı bekletir müdürlük. oyuzden net bir zaman yok başlangıç ile ilgili dedi. Faceten alinti
Hocam hangi il olduğunu yazmış mı? Onay bekleniyorsa çok iyi sona yaklaştık demektir hadi hayırlısı :D

meka

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Bıktım.Yoruldum.Usandim... 1 sene oldu

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Ankara baş müdürlüğü arayan var mı
Soruşturmalar ne durumda olduğu hakkında bilgi alan varsa yazsın bir zahmet

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar başka illerden de mi ses yok belli başlı bikaç kişi yazıyoruz diğer illerden çağrılan oluyor mu hiç bilmiyoruz

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
@iktisat28 sabrederim diyen benim bile sabrım kalmadi baslasak bir an öncede alan ingizliceleri falan hep bagislicam artık yeter:)

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
@iktisat28 sabrederim diyen benim bile sabrım kalmadi baslasak bir an öncede alan ingizliceleri falan hep bagislicam artık yeter:)
Bikaç kişiyi başlattılar bizi heyecanlandırıp beklentimizi yükselttiler her an çağrılabiliriz az kaldı derken çağrılmaların devamı gelmedi o yüzden yine sabırsızlanmaya başladık. Neyse bu ay çıkmadan başlıycaz inşallah hala umudum var :) siz hazırlayın kitapları :)

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bikaç kişiyi başlattılar bizi heyecanlandırıp beklentimizi yükselttiler her an çağrılabiliriz az kaldı derken çağrılmaların devamı gelmedi o yüzden yine sabırsızlanmaya başladık. Neyse bu ay çıkmadan başlıycaz inşallah hala umudum var :) siz hazırlayın kitapları :)
Valla yeter artık ya benim güvenlik sorusturmam ptt ye gitmemis bile aldigim bilgiye göre