PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Valla yeter artık ya benim güvenlik sorusturmam ptt ye gitmemis bile aldigim bilgiye göre
Valla benim dosyam ne durumda nerede hiç bilmiyorum sadece emniyetten çıktığını biliyorum mecburen beklemeye devam ama bencede yeter artık başlayalım

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Valla benim dosyam ne durumda nerede hiç bilmiyorum sadece emniyetten çıktığını biliyorum mecburen beklemeye devam ama bencede yeter artık başlayalım[/QUOT
Bekle bekle öldük. Birde hangi şube cikacak nereden ev tutulacak bu dertler var

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Evet bunlar da ayrı bir dert gerçekten inşallah düzgün bir şube olur şansımıza. Eve 5 dk uzaklıkta bi şube var ne iyi olur beni oraya verseler :)

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Evet bunlar da ayrı bir dert gerçekten inşallah düzgün bir şube olur şansımıza. Eve 5 dk uzaklıkta bi şube var ne iyi olur beni oraya verseler :)
Benimde yanina dahil olabileceğim bir arkadaşım var onada 5 dakika uzaklikta bir sube var ona versinler bari

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam gördüğüm kadarıyla rahatlar daha çok evrak işleri onların yaptığı insanlarla yüz göz olma durumları yok. Orada nasıl çalışıldığı sorusu daha önce sorulmuştu torpil gerekiyormuş maalesef genel müdürlükte yada başmüdürlükte sağlam tanıdıklar gerekiyormuş. şaşırdık mı tabiki hayır :D gişeye devam :D

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam gördüğüm kadarıyla rahatlar daha çok evrak işleri onların yaptığı insanlarla yüz göz olma durumları yok. Orada nasıl çalışıldığı sorusu daha önce sorulmuştu torpil gerekiyormuş maalesef genel müdürlükte yada başmüdürlükte sağlam tanıdıklar gerekiyormuş. şaşırdık mı tabiki hayır :D gişeye devam :D
Vay anasını oradada minbu geçerliymis ya .o zaman giseye devam .ben evrak teslim.ederken söylemiştim aslında burada çalışmak istiyorum diye mümkün mü dedim .benimle ilgilenen memur mümkün bende.ihs liyim aMa.3.yilim demisti

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Vay anasını oradada minbu geçerliymis ya .o zaman giseye devam .ben evrak teslim.ederken söylemiştim aslında burada çalışmak istiyorum diye mümkün mü dedim .benimle ilgilenen memur mümkün bende.ihs liyim aMa.3.yilim demisti
Mümkündür tabi ama bir tanıdıkla mümkündür :D valla hocam kurumda çalışan tecrübeli arkadaşlara forumda soruldu bu soru onlar torpil gerektiğini söylediler. Keşke tanıdık olmadan olsa bende çok isterim kafaları rahat oradakilerin tam anlamıyla memuriyet onlarınki

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Mümkündür tabi ama bir tanıdıkla mümkündür :D valla hocam kurumda çalışan tecrübeli arkadaşlara forumda soruldu bu soru onlar torpil gerektiğini söylediler. Keşke tanıdık olmadan olsa bende çok isterim kafaları rahat oradakilerin tam anlamıyla memuriyet onlarınki
Tanıdığım olsaydi zaten suanda bir cok bakanlikta uzman olarak calisma ihtimalim olurdu. Su ptt yi kucumsemeyeyim icime sinsin diyorum ama çileden cikariyor insani

iktisat28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Tanıdığım olsaydi zaten suanda bir cok bakanlikta uzman olarak calisma ihtimalim olurdu. Su ptt yi kucumsemeyeyim icime sinsin diyorum ama çileden cikariyor insani
Yapacağınız işi sevmeye çalışın hocam demekki hakkınızda hayırlısı buymuş bende yıllarca çok emek verdim çok çalıştım baktığımız zaman çoğumuz belki daha iyi yerlerde olmayı hak ediyoruz ama sistem böyle düzen böyle artık emeğimizi aramıyoruz düzgün bir işimiz olsun çalışalım yeter diyecek duruma geldik maalesef. Ptt yi genelde kötülüyorlar başlayınca ne olacak nasıl bir ortam olacak bilmiyorum ama ben işimi seveceğimi düşünüyorum çünkü yıllardır bir işim olsun diye uğraşıyorum artık başka çarem ve beğenmeme lüksüm yok maalesef

meka

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu hafta da geçti gitti bitti. Gene ses seda yok. Ölmedik yaşıyoruz :/