PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Face de yazmiş biri Kars’tan 3 kişiyi Antalya dan 1 kişi çağırılmış diye. Antalyalı yedek arkadaşlarin haberi var mı acaba.
Hocam onu bende okudum ama yazan kişi olaya çok hakim değil yorumlardan öyle anladım çağrılanların ikinci alımdan mı yedek mi olduğunu bile bilmiyor o yüzden ben pek inanmadım forumda Antalya için bekleyen arkadaşlar var duysalar yazarlardı diye düşündüm

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam onu bende okudum ama yazan kişi olaya çok hakim değil yorumlardan öyle anladım çağrılanların ikinci alımdan mı yedek mi olduğunu bile bilmiyor o yüzden ben pek inanmadım forumda Antalya için bekleyen arkadaşlar var duysalar yazarlardı diye düşündüm
Ocak ayında evrak vermişler diye yazınca emin olamadım ama inşallah öyledir artık beklemekten sıkıldık.

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme

Bombyx

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Face de yazmiş biri Kars’tan 3 kişiyi Antalya dan 1 kişi çağırılmış diye. Antalyalı yedek arkadaşlarin haberi var mı acaba.
Ben de Antalya yı bekleyenlerdenim ama daha arayan yok, burayı takip etmiyor mu acaba çağrılan yedek arkadaş?

Cemreninannesi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Yok hocam face de gördüm aydın çiçek ankara asıl evrakları geç geldiği için yedekleri bekleyeceksin demişler öyle tahmin ediyorum ki kalan var hala belki 3 -5 kişi en fazla

Kirpi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Benim de Antalya ama henüz aranmadım.
Bence büyük şehirlerin başlaması Nisan başını bulabilir.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bence bizi bu ayın 15 den sonra çağırırlar . Yani bizi 15 den önce çalıştırıp bu ayın bordosuna üç gün kala dahil etmezler diye düşünüyorum
Valla ayın 16 sı bana uyar çift maaş alırız hiç fena olmaz hatta ilaç gibi gelir :D

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim kafam hala basmiyor ne zaman baslsak ne yatacak. Ben birde sehir disi oldugum icin 15 gun baslama süremm var ya onu nasil yapicam onu bile bilmiyorum. Hemen gelmezsem maaşım yatmicak mi?
Valla ayın 16 sı bana uyar çift maaş alırız hiç fena olmaz hatta ilaç gibi gelir :D

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Benim kafam hala basmiyor ne zaman baslsak ne yatacak. Ben birde sehir disi oldugum icin 15 gun baslama süremm var ya onu nasil yapicam onu bile bilmiyorum. Hemen gelmezsem maaşım yatmicak mi?
Hocam ayın 15 inde bir maaş peşin yatar hesabınıza ona ek olarak birde çalıştığınız gün sayısı kadar maaş yatıyor. Diyelim ki 1 nisanda işe başladınız ayın 15i geldiğinde bir maaş peşin alacaksınız birde ayın 1 inden 15 ine kadar çalıştığınız için 15 günlük maaş alacaksınız. Ne zaman gelip imza atıp çalışmaya başlarsanız o zaman süreniz işlemeye başlar