PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam ayın 15 inde bir maaş peşin yatar hesabınıza ona ek olarak birde çalıştığınız gün sayısı kadar maaş yatıyor. Diyelim ki 1 nisanda işe başladınız ayın 15i geldiğinde bir maaş peşin alacaksınız birde ayın 1 inden 15 ine kadar çalıştığınız için 15 günlük maaş alacaksınız. Ne zaman gelip imza atıp çalışmaya başlarsanız o zaman süreniz işlemeye başlar
Himm anladim.hocam teşekkür ederim hele bir cagirsinlar zaten o zaman yine bilgileri atisiriz

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Artık sabır kalmadı hocam 5 dakikada bir buraya bakıp birilerinin arandım mesajını görmeye çalışıyorum. Bu ay olacak bence de
Bende aynı durumdayım hocam valla sürekli elimde telefon forumdan kopamıyorum:) Sona geldik artık iyice sabırsızlanıyoruz çok bekledik dile kolay nerdeyse bir sene olacak ama zafer yakındır :)

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
@Şükokica58 gecen sordum ama araya kaynadi merkez sube cikis saatleri nasil hafta sonu kac haftada bir sira gelio isini severek yapiorsn ne guzel bn de ayni seyleri umuyorum
merkezde 17:30a doğru kapatıp 6 gibi çıkıyoruz hocam bazen posta bölümü yoğun oluyor maksimum 18:30 oluyor. şuan hafta sonu nöber yok bize canım onu bilmiyorum ama yevmiye 110 tl miş :D cumartesi günü oda

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
merkezde 17:30a doğru kapatıp 6 gibi çıkıyoruz hocam bazen posta bölümü yoğun oluyor maksimum 18:30 oluyor. şuan hafta sonu nöber yok bize canım onu bilmiyorum ama yevmiye 110 tl miş :D cumartesi günü oda
Intrnette acilis 8 kapanis 18.30 yaziyor ondan sordum hocam. Icimdeki guzel umutlar hayal kirikligina donmez insallah. Teskkir ettmmm

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Intrnette acilis 8 kapanis 18.30 yaziyor ondan sordum hocam. Icimdeki guzel umutlar hayal kirikligina donmez insallah. Teskkir ettmmm
herşey insanın kendisiyle alakalı hocam sevip sevmemek tamamen bize baglı yani içindeki umudu kırmak istemiyorsanız sevmeye bakın :D ben özelde buranın 5 katı iş yapıp 1400 maaş alırdım bu kötü günlerimi düşündükce PTT benim için nimet :D

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
herşey insanın kendisiyle alakalı hocam sevip sevmemek tamamen bize baglı yani içindeki umudu kırmak istemiyorsanız sevmeye bakın :D ben özelde buranın 5 katı iş yapıp 1400 maaş alırdım bu kötü günlerimi düşündükce PTT benim için nimet :D
Size katılıyorum hocam işi beğenmiyorum demek özel sektörde yarı paraya çalışmış bir insan için pek mümkün değil. İlk iş deneyimi olan arkadaşlar bir de bu yönden düşünmeli bence. Ayrıca insanla uğraşılan her iş zordur unutmamak gerekir

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ay
Size katılıyorum hocam işi beğenmiyorum demek özel sektörde yarı paraya çalışmış bir insan için pek mümkün değil. İlk iş deneyimi olan arkadaşlar bir de bu yönden düşünmeli bence. Ayrıca insanla uğraşılan her iş zordur unutmamak gerekir
aynen hocam tabi herkesin fikri saygi duymak gerekir kisacasi nasil baslarsan ole gider :)) benim sube en kalabalik yer merkez sube gise bitse kargo basliyor kargo bitse posta ama sukur cok mutluyum arkadaslarim da cok iyi asik onemli olan yaninda calisan arkadaslar aslinda :))