PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Mart bitmeden çağırsalar çok çok iyi olacak beklemeye hiç gücüm yok. Arayip taciz etmekte istemiyorum insanlar islerini yapsınlar ama insan kendi kendini yiyor :((
Hocam daha yeni iki ayımız doldu zaten iki ay sürüyor. ben istanbul alımındaki yedeklere de bakmıştım yazdıklarını okudum onlarda iki ay dolduktan sonra çağrılmaya başlanmış bizimde yakında başlar panik yapmayın az kaldı. Biz ne sıkıntılar atlattık hepsi geçti şimdi sona geldi az daha sabredelim

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam daha yeni iki ayımız doldu zaten iki ay sürüyor. ben istanbul alımındaki yedeklere de bakmıştım yazdıklarını okudum onlarda iki ay dolduktan sonra çağrılmaya başlanmış bizimde yakında başlar panik yapmayın az kaldı. Biz ne sıkıntılar atlattık hepsi geçti şimdi sona geldi az daha sabredelim
aynen canım az kaldı eli kulağında :))) 2 ay geçtikten sonra herean haber gelebilir

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu vakte kadar aramadilar bari nisan 2ye kadar olsun burun ameliyatı olacağımda iyileşir öyle baslarim en azindan biraz bencilce bir istek oldu ama sağlık işte :utan:

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Bu vakte kadar aramadilar bari nisan 2ye kadar olsun burun ameliyatı olacağımda iyileşir öyle baslarim en azindan biraz bencilce bir istek oldu ama sağlık işte :utan:
Herkesin kendine göre planı işi gücü var hocam ayarlamaya çalışıyo haklısınız çok geçmiş olsun

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Maliye
Selam arkadaşlar; İkametgahı İzmir olup güvenlik soruşturması biten var mı acaba?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam o kadar az kişiyiz ki forumda maalesef bu tip sorular cevapsız kalıyor. toplasak en fazla on ilden (belki o kadar bile yoktur) bikaç kişiyizdir buraya yazan :)
Öyle valla hocam insanlar üye olmuyor haberleri alıyo sadece okuyan çoktur da yazan yok maalesef

meka

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
Yarın ayın 15 i ne derdiniz:teytey::alkis3:
Şimdi şöyle ki ; güvenlik soruşturması sonucu basmudurluge gidiyor öncelikle. Oradan da genel merkeze iletiliyor. Genel merkezin kararı ile işe başlıyoruz. GS'nin basmudurluge ulaşıp ulaşmadığını başmüdürlüğü arayarak öğrenebiliyoruz.. Eğer ki GS sonucumuz genel merkeze intikal ettirilmisse bugün yarın diye bir beklentimiz olabilir. Aksi takdirde yarından ve ya sonraki günden pek umutlanmamaliyiz..