PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam evrak veriKen kayas siteler gulveren tarafi olur demisti bakalim nereye verecekler
Hocam kayastayim ben orasi cikaraa her konusa yardımcı olurum müdürümüz iyidir. Sıkıntılar illaki var ama atlatilir. Siteler müdüru ise baldan tatli biridir hakkınızda hayırlısı olsun.tum arkadaşlarmin haklarinsa hayirlisi olsun

Cemreninannesi

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam kayastayim ben orasi cikaraa her konusa yardımcı olurum müdürümüz iyidir. Sıkıntılar illaki var ama atlatilir. Siteler müdüru ise baldan tatli biridir hakkınızda hayırlısı olsun.tum arkadaşlarmin haklarinsa hayirlisi olsun
Çok tsk ederim hocam yarin ogrenince haber veririm size

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Bugün aranan kimse yok mu ? Bir günlük fırtına mıydı yine :acpsnr: Bu arada imzaya giden arkadaşlar resmi mi giyindiniz nasıl bir ortam vardı ve ücretle ilgili zam iddiaları doğru mu baktınız mı brüt ne yazıyordu ??

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar imzayi attim darisi bekleyen arkadaslarimin basina diger yedekler için gelmeyen dosyalar varmis geldikce onaya gonderiyorlarmis oyle dedi 3044 e imza attim mamak merkez mudurlugu
Mamak hayırlı olsun hocam gayet güzel yer ulasim sıkıntinizda olmaz. Acikcasi kayas olsa ulasimi berbat

Eğitim
Lisans
Üni
Gümüşhane Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaslar imzayi attim darisi bekleyen arkadaslarimin basina diger yedekler için gelmeyen dosyalar varmis geldikce onaya gonderiyorlarmis oyle dedi 3044 e imza attim mamak merkez mudurlugu
Hocam öncelikle hayırlı olsun tekrarda :) birsey sorucam 3044 brüt mu yoksa net tutar mi