PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Yeni ilan cıktı hala biz baslayamadık

tuna tuna

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar dün benimde tebligatım geldi PTT Yenimahalle Merkez Müdürlüğünde işe başlayacakmışım bekleyen arkadaşlara sabır diliyorum tebligatı gelen arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun. İmza atmaya gitmedim gidince detayları yazar bilgilendiririm :)

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar dün benimde tebligatım geldi PTT Yenimahalle Merkez Müdürlüğünde işe başlayacakmışım bekleyen arkadaşlara sabır diliyorum tebligatı gelen arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun. İmza atmaya gitmedim gidince detayları yazar bilgilendiririm :)
Evet hocam ya bnde ankara için bekliyorum bilgilendirirseniz sevinirim

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Yaklaşık 2 aydır hafta sonları çabuk geçsin diye sabırsızlanıyorum bu bekleyiş dengesizleştirdi iyice :komik: Bekleyen arkadaşlar yeni bir hafta başlıyor bu hafta bizim haftamız olacak :tskler:
İnşallah hocam... Sabır taşı olsak çatlardık nerdeyse bir yıl:)

axl

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Herkesin haberi gelsin artık bu hafta. Bekleyiş sona ersin. Bir dolmuşun arkasında gördüm bugün “Bizi yıkan kumar değil gelmeyen kağıttır” yazıyordu. Ptt zedeydi galiba :komik: Ben de bu hafta kendime tatil ilan ettim. Mevcut işimden istifa ettim haftaya başlayacağım. Bi yandan da içim içimi yiyor Ptt nin işi belli olmaz diye :oops: