PTT - 2017/2 - Yedekten Sırası Gelenler

glsh140285

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
slm arkadaşlar takip ediyorum ancak bi gelişme olmadığı için yazmıyorum. antalya için bekliyorum ben de.bi arkadaş bu hafta antalya icin aramalar bitecekmis diyince bi de ben aradım antalya başmüdürlüğü bana da öle bişey yok devam edecek daha soruşturması bitmeyen bile var bu hafta nasıl bitsin dediler.biraz rahatladım ben de ama yine de merak ediyorum aranızda da antalya için bekleyip de hala aranmayan var mı.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
slm arkadaşlar takip ediyorum ancak bi gelişme olmadığı için yazmıyorum. antalya için bekliyorum ben de.bi arkadaş bu hafta antalya icin aramalar bitecekmis diyince bi de ben aradım antalya başmüdürlüğü bana da öle bişey yok devam edecek daha soruşturması bitmeyen bile var bu hafta nasıl bitsin dediler.biraz rahatladım ben de ama yine de merak ediyorum aranızda da antalya için bekleyip de hala aranmayan var mı.
için rahat olsun arkadaşım ben de seninle aynı durumdayım.

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Hafta sonunu formasyon sınavlarıyla çok yoğun geçirdim buralar çok sessiz kalmış. Arkadaşlar bu hafta ayın 15ini de geçiriyoruz aranmamız çok yakın bence :)

Jasmine

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hafta sonunu formasyon sınavlarıyla çok yoğun geçirdim buralar çok sessiz kalmış. Arkadaşlar bu hafta ayın 15ini de geçiriyoruz aranmamız çok yakın bence :)
Geçmiş olsun hocam ben de geçen sene formasyon aldım . İnşallah bu hafta aranırız hepimiz. zaten çok az kişi kaldık. Yeni alıma da çıktı bizi bekletmesi saçma olur.

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
Geçmiş olsun hocam ben de geçen sene formasyon aldım . İnşallah bu hafta aranırız hepimiz. zaten çok az kişi kaldık. Yeni alıma da çıktı bizi bekletmesi saçma olur.
Teşekkürler bi kenarda dursun hocam belge :komik: Bence artık bekleyecek uzatacak hiçbir sebep kalmadı bu hafta tamamız İnşallah :)

iktisatci.a7

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar imzaya giden arkadaşlardan kimse sormadı mi acaba kalan yedeklerin durumunu?

iktisatci.a7

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Offf beklemekten bunalıma girdim.yeni ilan çıktı hala ses yok.yeni alıma başvurmayı bile düşündüm yani

glsh140285

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar genel müdürlük İK yi arayıp ulaşabilen var mı .varsa hangi numaradan. ulaştı. antalyadan herkes aranmis bi ben kaldım. artik beklemekten çok sıkıldım. aranmadikca moralim bozuluyor walla..